Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог
alt

Як робити ботокс для волосся?

Волосся – важливий елемент зовнішності, над яким жінки постійно експериментують. Кучері перетворюються у пряму довжину і навпаки, брюнетки стають блондинками, а використання гарячих інструментів вирішують проблему неслухняності волосся – це все призводить до погіршення стану довжини, її січкуватості, ламкості, тьмяності та пухнастості. 

Все частіше професіонали пропонують своїм клієнтам послуги процедур, які мають миттєвий ефект та довготривалу дію – ламінування, екранування, гіалорування, кератинування та процедура ботоксу. Остання все частіше стає популярною у прайсах послуг салонів. 

 

 

Що таке ботокс для волосся і як розуміти чи вам потрібна ця процедура?

 

 Догляд за волоссям у вигляді масок та олій не дають довготривалого результату для гладкості волосся. Хоча вони мають у складі силікони – це компоненти, які покликані маскувати посічені кінці локонів, ефект тільки до першого миття.  Процедура «всерйоз і надовго» ботоксу вирішує проблеми пошкодженого волосся. 

Ботокс – це процедура відновлення структури волосся завдяки синергії активних компонентів колагену та кератину, які проникаючи у середину волосини заповнюють пустоти та перетворюють тьмяні, неслухняні локони у гладке, блискуче та еластичне волосся. Додатковими компонентами у ботоксі є вітамінізований комплекс для живлення, часто у складі можна зустріти масло аргани та макадамії для додаткового зволоження волосся. 


НАТИСКАЙ ТУТ, ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ - rixus.com.ua/nabir_botoks_dlya_volossya_inoar_botohair_31000ml-ua


Кожен бренд пропонує різну кількість фаз для процедури проведення проте, спільним знаменником є основні компоненти продуктів – колаген та кератин. Річ в тому, що наше волосина складається з зовнішнього шару (кутикули) та основного шару (кортексу) , в якому міститься білок (кератин), що визначає структуру та стан волосся.  

При застосуванні гарячих інструментів, фарбників та інших хімічних впливів кератин та колаген вимивається з волосся, в результаті воно  стає пористим та пошкодженим. Тому ботокс має на меті відновити та заповнити пошкоджені ділянки волосини. Чим пористіше та пошкодженіше волосся – тим кращий результат. 

 

Ботокс чи кератин – що обрати?
 

Процедури ботоксу та кератину часто порівнюють. Зрозуміло, що вони мають схожий механізм застосування, а також схожий результат – блиск та гладкість. При виборі між ботоксом та кератином – головне питання –  об’єм чи довжина? Оскільки при ботоксі волосся отримує з бонусів ще об’єм , кератин – це кератинове випрямлення – максимальну гладкість довжини. 
 

Що необхідно для проведення процедури? для того, щоб виконати процедуру необхідно щипці (утюжок), гребінець з рідкими зубчиками, фен та власне набір ботоксу Інструкція виконання процедури – фази (тобто усі флакони з компонентами) повинні бути від одного бренду, пам’ятайте, що ботокс це процедура, тому кожен компонент залежить від дії іншого компоненту. Одними з найкращих та найтриваліших ботоксів – це бразильського виробника INOAR, на прикладі якого продемонструємо інструкцію процедури. 

У набір входить три флакони, які пронумеровані за порядком використання. 
 

1 крок або перша фаза – шампунь глибокої очистки (ШГО), це спеціальний продукт, який використовують перед процедурою. Тому його не можна застосовувати у домашніх умовах на постійне використання. Його завдання, завдяки високому кислотно-лужному показнику (від 7 – до 8,5), відкрити кутикулу, тобто зовнішній шар волосини, для того щоб колаген добре проник в середину волосини. Окрім цього, ШГО добре очищає волосся від накопичення стайлігну, тобто пінок, лаків  та силіконів, які містяться у масках, кондиціонерах та олійках.  1 фазою або ШГО (шампунь глибокої очистки) волосся необхідно мити 1-3 рази. Нанести невелику кількість на волосся та розпінити, акцент робити на довжині. Від чого залежить кількість миття шампунем? Чим більш еластична волосина або якщо клієнт постійно використовує засоби для укладки тому варто збільшити кількість миттів. 
 

2 крок – після миття шампунем, не застосовуємо жодних доглядаючих засобів – масок та бальзамів, беремо фен та холодним повітрям сушимо волосся без використання щітки. Оскільки щітка здатна закрити кутикулу. Волосся висушуємо на 100%. Якщо робити процедуру на вологе волосся, ефект буде не таким, волосся залишиться хвилястим. Тому важливо висушити волосся до сухого стану без щітки. 

Тепер приступаємо до нанесення продукту. Проте, пам’ятайте що у одного бренду може бути готовий колаген а в іншого потрібно змішувати дві фази. Наприклад, відомий бразильський ботокс для волосся пропонує змішування 2 фази з 3. Отож, у неметалічну ємкість потрібно змішати 1 частину колагену (це концентрат) та 2 частини бальзаму-реконструктора. Наприклад –  на  25 мл колагену необхідно 50 мл бальзаму-концентратора змішати до однорідної текстури. 

Волосся ділимо на 4 частини та від потиличної зони наносимо по пасмах суміш, відступаючи від шкіри голови на 1-2 см. Прочісуємо гребінцем пасмо для того, щоб забрати зайву суміш. Як краще наносити – більше чи менше складу на волосся? Порада – нанести більше складу, тоді волосся краще поглине, а все зайве зчесати гребінцем. Пропрацювавши усі пасма, залишити склад на 15-20 хв. Час фіксуємо після останнього пропрацьованого пасма. 

Сушимо феном волосся на 100 % без використання щітки (використовуємо холодне повітря). Починаючи з потиличної зони тонкими пасмами, вирівнюємо їх утюжком (щипцями для вирівнення). Як визначити температурний режим - 180 градусів – тонке, ослаблене, дуже пошкоджене волосся, 200 градусів – нормальне та фарбоване волосся, 230 градусів – це жорстке та натуральне волосся. 

Як підходити до вибору щипців? – утюжок для процедури повинен мати необхідний температурний режим, кераміко-турмалінове покриття, яке має рівномірний нагрів на пластинах. Турмалін важливий для догляду за волоссям після процедури, оскільки не випаровує вологи з волосся. Також можна обрати титанове покриття, яке вважається найміцнішим тому мінімально пошкоджує волосяний покрив. 

Обравши необхідну температуру під тип волосся кожну прядку по 4-5 разів від потилиці до чолки вирівнюємо. Зону чолки та висків пропрацьовуємо повторно. 

Після гарячого інструменту, волосся сушимо холодним повітрям, для того, щоб прядки повність вистигли.  Змиваємо волосся водою, без застосування шампуню та переходимо до укладки.  

Процедура завершена. 

 

Яка різниця між холодним та гарячим ботоксом?  
 

Ботокс гарячий з’явився вперше в Україні більше 5 років назад, суть цієї процедури «загнати» колаген у волосся та закрити його за допомогою гарячого інструменту. Проте використання щипців часто критикувалось з боку майстрів за гарячу температуру. Тому почали застосовувати так званий холодний ботокс, який не передбачає застосування щипців. Холодний ботокс – це процедура відновлення волосся, яка має менш тривалий ефект і передбачає використання ампули – з концентрованим вмістом колагену або біотину.

Суть процедури – після миття шампунем глибокої очистки, нанести ампулу або чистий колаген на волосся, відступаючи 1-2 см від шкіри голови, та прогріти теплим повітрям протягом 20 хв. Змити водою. Ефект триматиметься до 2 – тижнів, в залежності як часто клієнт ми голову.  Догляд за волоссям після процедури.  

Після процедури бажано не мити голову до 24 годин, не потрапляти під дощ, та не заламувати волосся. Оскільки першу добу відбуваються стабілізаційні процеси у волоссі. Гарячий ботокс у волосині тримається приблизно 45 мийок – залежно чим клієнт миє голову та як часто. 

Для того, щоб процедура залишалась довше на волоссю варто обрати спеціальний догляд – шампуні повинні бути безсульфатними. Усі шампуні для волосся мають спеціальні компоненти так звані Пави, які завдяки піноутворенню добре очищають шкіру та волосся від бруду, та жиру. Безсульфатні шампуні мають замінники ПАВ, які лагідніше діють, тим самим дозволяють процедурі залишатись у середині волосини. Для догляду довжини можна вибирати кондиціонери та маски для зволоження, живлення, блиску волосся. 

На ринку професійної косметики є широкий асортимент засобів догляду за волоссям після процедур. пропоную до вашої уваги кілька засобів для догляду після ботоксу.

Global Keratin – бренд, який встиг завоювати любов покупців за результат. Косметика абсолютно безсульфатна та призначена для різного типу шкіри та волосся після процедури ботоксу та кератину. Спеціальна система juvexin розроблена для подовження процедури у волоссі.
 НАТИСКАЙ ТУТ, ЩОБ ПЕРЕГЛЯТУНИ - https://rixus.com.ua/brand-gkhair-ua


 

Для прихильників органічної натуральної косметики пропонуємо бренд італійського виробника BIO Sinergy, без вмісту парабенів, сульфатів та мінеральних солей. Косметика розроблена на основі еко-компонентів та ефірних олій для догляду за волоссям після процедур. Асортимент лінійки дозволяє обрати шампунь та кондиціонери під тип вашого волосся. 

НАТИСКАЙ ТУТ, ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ - https://rixus.com.ua/category-shampuni_000000001-ua/f/sinergy/sinergy_b.ioШампунь з кератином від бренду Matrix keratindose підходить для щоденного догляду за волоссям після процедури, його формула на основі гідралізованого кератину відновлює волосся та сприяє збереженню колагену і кератину у волоссі. 

НАТИСКАЙ ТУТ, ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ - https://rixus.com.ua/matriks_biolazh_keratindoz_shampun_dlya_vidnovlennya_volossya_400ml-ua
У яких випадках протипоказана процедура?

Процедура ботоксу є повністю безпечною для здоров’я, вміст формальдегіду максимально низький, проте є ряд протипоказань для використання. Процедуру не варто робити у період вагітності, лактації, якщо є схильність до алергії. Також процедуру не рекомендовано проводити у разі прийому антибіотиків (останні 3-6 міс.), при введенні наркозу (останні 6 міс.).

Опубліковано:03.12.2020

Поділіться новиною у соцмережах!

img

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card
Часто задаваемые вопросы
 • Какие есть скидки? 💰

  Мы предлагаем Вам взаимовыгодное сотрудничество с гибкой системой скидок и лояльными условиями партнерских отношений, а также у нас есть сезонные скидки с интересными предложениями! 👍🏼

 • Каким образом будет осуществляться доставка товара? 📦

  Доставка товара осуществляется Новой Почтой или курьером на следующий день после покупки! 🚛 А также Вы можете самостоятельно забрать продукцию из нашего склада!

 • Как мне определиться с выбором товара? 🤔

  Правильный выбор Вам помогут сделать наши высококвалифицированные продавцы розничных магазинов и online-консультанты call-центра. 📞

 • Какие есть гарантии оригинальности продукции? 🤔

  Мы гарантируем качество и подлинность товаров, готовы предоставить все необходимые документы, подтверждающие оригинальность продукции. 🤗

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень