Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог
alt

Правда про кератинове відновлення волосся

 

Мода на пряме та гладке волосся ніколи не зникне. Та як досягнути такого ефекту за один раз і щоб він був тривалим. Тому з 2010 р трендом у професійній сфері догляду за волоссям стає бразильське випрямлення або ж синонім кератинування.

Суть цієї процедури – за допомогою кератину та професійних щипців для волосся ви вмить можете отримати – гладке, без зайвої пухнастості, еластичне та рівне волосся.

Та перш ніж перейти до процедури кератинування – потрібно зрозуміти що таке кератин.?

Ми неодноразово чули що для відновлення пошкодженого волосся вам завжди у магазині професійної косметики порекомендують засоби для догляду за волоссям у складі якого буде переважати кератин. Після використання даних засобів – ви помітите миттєвий результат – волосся позбудеться посіченості та пористості та стане еластичним по всій довжині. Отже кератин – який так вправно як основний складник справляється з пошкодженим волоссям є головним білком який міститься у нашому волоссі.

Кератин – це білок, який складається з величезної кількості різновиду амінокислот, які слугують будівельним матеріалом для росту здорового волосся. Білки кератину між собою звя’зуються особливом видом зв’язків, які називаються дисульфідними. Саме кератинові дисульфідні зв’язки забезпечують міцність та плотність волосся.

Таким чином – процедура кератинування – це свого роду підтримка та поповнення нашого природного кератину у волосині. Процедура кератинового випрямлення не має зовнішнього ефекту, оскільки кератин міститься у середньому шарі волосини та глибоко проникає у волосину. Саме це забезпечує тривалий ефект процедури від 3-ох до 6 місяців.

Який кератин застосовуються для процедури кератинового відновлення ?

Кератин тваринного походження, який максимально схожий за молекуларною будовою до людського. Кератинове випрямлення волосся є двох видів – бразильське та американське лікування волосся. Між ними є певна різниця.

Бразильське кератинове відновлення під час процедури може виділяти формальдегід – газ, який має неприємний різкий запах, та може викликати алергічну реакцію. Справа в тому що метилен гліколь, який міститься у кератині при нагріванні до 230 градусів випаровується у формальдегідні випари.

Американське кератинове відновлення – це безфармальдегідне випрямлення волосся, яке є безпечним та протиалергічним для волосся. Проте слід пам’ятати – що навіть якщо бренд вказує що формальдегід рідкий відсутній, то це не означає, що він не проявиться у газоподібному стані.

Кератинування – підходить для всіх типів волосся , окрім тонкого. Тому потрібно розуміти , що після кератинування зникне об’єм і тонке волосся буде виглядати ще тоншим. У кого волосся пухнасте, хвилясте, посічене по довжині, пористе можуть провести процедуру кератинування для позбавлення таких проблем для волосся.

Процедура кератинування має накопичувальний ефект і її можна повторювати що 1,5 – 2 міс.

 

 

 

Як проходить процедура кератинування

 

 

По – перше!  Процедуру кератинового випрямлення слід робити у салоні та довіряти досвідченому професіоналу для неперевершеного результату для волосся. 

Якщо ви пофарбувались то кератинове вирівнювання можна робити після 3-5 днів після процедури фарбування, для того щоб у волосині добре стабілізувався та зафіксувався фарбник. Якщо ви плануєте фарбуватись після кератинового випрямлення потрібно зачекати 2- 3 тижні , щоб не знівелювати засвоєння кератину у волосині.

Перш ніж перейти до випрямлення волосся, майстру необхідно вимити клієнту голову спеціальним шампунем глибокої очистки – “Deep clean” для того, щоб очистити шкіру та волосся від забруднення, пилюки, стайлінгу, який має здатність накопичуватись на волоссі та завдяки силіконам утворювати плівку на волоссі, від шкірного сала , яке продукують сальні залози шкіри голови.

Шампунь глибокої очистки – це технічний шампунь, який можна застосовувати перед процедурами 1 раз в місяць, оскільки його дію покликана глибоко очищати волосся. Рівень PH такого шампуню для волосся, який впливає на стан волосини і відкриває максимально зовнішній шар стержня волосини, тобто кутикулу. Такі шампуні мають PH який дорівнює 8- 8,5 – лужне середовище. Така процедура з шампунем глибокої очистки – гарантує відкриття кутикулярного шару та проникнення кератину у волосся.

Після миття голови шампунем 2 рази , маску та кондиціонер не використовуємо для того щоб уникнути плівки на волоссі.

По-друге! Забираємо зайву вологу волосся та трохи підсушуємо волосся на 70 % . розподіляємо волосся на зони та з потиличної зони починаємо наносити кератин добре та рівномірно розподіляючи його по волосині, відступаючи від кореня приблизно на 1 см. І так закінчивши з усім волоссям висушуємо волосся феном та щіткою до повною його висихання.

Для того щоб закрити кутикулу , яку відкрив шампунь глибокої очистки та запечатати у волосині кератин нам необхідні щипці для кератинового відновлення які б мали 230 градусів нагрівання. Для такої процедури як кератинове вирівнювання варто обирати щипці які мають турамалінове та нанотитанове покриття. Такий матеріал захистить волосся від пошкоджень. Турмалін – це новий матеріал який легко ковзить по волоссю, має антистатичний ефект та сприяє зберіганню природної вологи волоссю. Одними з кращих вважаються моделі французьких щипців Babyliss

По пасму варто провесьт щипцями 7-10 разів щоб закрити кератин у волоссі.

Процедура завершена.

 

 

 

Догляд  після кератинування

 

 Особливого та ретельного догляду за волоссям варто дотримуватись після процедури.

 1. Обираємо  безсульфатні шампуні для волосся. Це особлива категорія шампунів,  які не містять содіум лаурил та содіум лаурет натрію. Саме ці поверхнево-активні компоненти виступають піноутворювачами та можуть активно вимивати кератин з волосся. Після кератинового відновлення волосся вам варто обрати шампуні з маркуванням без SLES SLS, а також можна користуватись безсульфатними шампунями з вмістом кератину. Це сприятиме продовженню процедури кератинового лікування волосся.

 2. Фарбуємось після процедури не раніше  ніж 2 тижні. Після кератинуванового відновлення  варто обирати безаміачні фарбники – які б містили мало лугу і не так глибоко проникали у волосину не витісняючи кератин. Саме деперманентні безаміачні фарбники для волосся підійдуть для використання оскільки їх дія спрямована на тонування волосся

 3. Після процедури не можна мити голову  3 доби та використовувати резинок для волосся і хвостів.

 4. Після процедури кератинове відновлення хоча б 2 тижні не варто крутити на плойки – бо кератин у волоссі ще не закріпився.

 5. Після кератинування – дозволяється застосовувати масло для волосся, флюїди, кондиціонери  та маски для живлення волосся.

 

 

 

Плюси та мінуси процедури

 

Кератинове відновлення – це безперечно процедура яка завоювала популярність серед жінок усього світу. Проте вона має плюси та мінуси.

Плюси процедури:

 1. Якщо ви страждаєте зайвою пухнастість , ваше волосся січеться та пористе – кератинове відновлення зробить ефект гладкого та блискучого ефекту за 1 раз. Така ефективність дає економію часу зранку і дозволяє рідше використовувати гарячі інструменти для укладки.

 2. Процедура кератинового відновлення волосся тримається від 3 до 6 місяців – звісно при правильному безсульфатному догляді.

 3. Волосся яке не любить вологу погоду – після кератинування не буде крутитись та змінювати форму. Вологість не впливатиме на стан волосся.

 4. Час сушіння скорочується  – що дає величезну економію часу.

 5. Окрім цього кератинове вирівнювання має накопичувальний ефект – після кількох процедур волосся матиме кращий ефект.
   

Мінуси процедури:

 1. Після кількох миттів у деяких клієнтів може повернутись об’єм волосся.

 2. Кератинове вирівнювання волосся потрібно робити при нарівнні утюжка до 230 градусів, що може викликати пошкодження волосся при вирівненні пасом.

 3. У деяких клієнтів які мають схильну до жирності шкіру голови можуть спостерігатись частіше за все забруднення волосся. Це пояснюється тим щоб клієнт миє безсульфатним шампунем який дуже ніжно та лагідно очищає волосся після кератинового лікування волосся. Тому у кого підвищена активність сальних залоз може спостерігати жирність волосся

 4. Формальдегідні випари – які діють як алергени на організм.

 5. Протипоказано кератинове відновлення в період годування грудьми та лактації, а також не рекомендується застосовувати вагітним жінкам.

 6. Окрім цього процедуру не можна застосовувати у кого активно випадає волосся або проходить так звана алопеція. У цей час волосяний фолікул дуже чутливий і може не витримати вагу кератину та випасти швидше.

 7. Кератинове вирівнювання також не рекомендується застосовувати якщо чутлива шкіра голови або є проблема алопеції.


 

Для того щоб ефект кератинового випрямлення волосся зберігся якомога довше потрібно використовувати правильний догляд. Дані засоби можна придбати у нашому інтернет магазині.

Топові бренди по догляду за волоссям після кератинового вирівнювання:

 1. GLOBAL KERATIN (CША)

 2. CHI (США)

 3. SINERGY BIO

 

Опубліковано:22.09.2020

Поділіться новиною у соцмережах!

img

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card
Часто задаваемые вопросы
 • Как мне определиться с выбором товара? 🤔

  Правильный выбор Вам помогут сделать наши высококвалифицированные продавцы розничных магазинов и online-консультанты call-центра. 📞

 • Какие есть гарантии оригинальности продукции? 🤔

  Мы гарантируем качество и подлинность товаров, готовы предоставить все необходимые документы, подтверждающие оригинальность продукции. 🤗

 • Каким образом будет осуществляться доставка товара? 📦

  Доставка товара осуществляется Новой Почтой или курьером на следующий день после покупки! 🚛 А также Вы можете самостоятельно забрать продукцию из нашего склада!

 • Какие есть скидки? 💰

  Мы предлагаем Вам взаимовыгодное сотрудничество с гибкой системой скидок и лояльными условиями партнерских отношений, а также у нас есть сезонные скидки с интересными предложениями! 👍🏼

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень