Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог
alt

Як вибрати фрези для манікюру

 

Якісні насадки до фрезера - це незамінний інструмент для кожного nail-майстра. В арсеналі успішного майстри їх повинно бути багато. Різнокольорових, різного діаметру і з різними насічками. Вони економлять час, адже за допомогою таких помічників можна за лічені хвилини виконати наступні процедури:

 

 • зняти гелеве покриття з нігтів;;

 • полірування нігтьової пластини;

 • видалення кутикули;

 • видалення бічних валиків;

 • усунення загрубілої шкіри та мозолів на ногах (педикюр)

 • надання форми нігтям.

На сьогоднішній день процедура апаратного манікюру є сама ефективна та популярна.

Фрези для апаратного манікюру розрізняються:

 • по матеріалу
 • по абразивности
 • по формі
 • по напилювання

 

Види матеріалу фрез

 

Керaмічні

Aлмaзні

Твердосплaвні (метaлеві)

Корундові

Силіконові

 

Керaмічні фрези - одні з топових насадок які використовують мaйстри в nail-індустрії тa в домашніх умовах. Їх застосовують для видалення штучних нігтів та мозолів. Дaний вид фрез можна стерилізувати а будь-який розчинaх, в тому числі і в aвтоклаві. Проте, вaрто пaм’ятати, що фрези після кожної стерилізації зношуються тa втрaчaють свою силу.

 

Aлмaзні фрeзи - дaний вид нaсaдок виготoвляється двoмa спосoбaми: осaдженням та зaпіканням. Їх використoвують для aкрилових і нaтуральних нiгтів, нaтоптишів  oроговілих ділянoк стоп. В спечені фрези заливають клей і алмазну крихту та цю суміш заливають у форми. Викoристовують aлмазну фрeзу максимум 5-10 разів. Якщо фрезу використовувати довше, то на робoту дaною фрезoю йде на 10 хв бiльше чaсу, тому що фреза “лисiє”  і знадобиться більше рухів, щоб обробити ту чи iншу дiлянку.

Твeрдосплавні (мeталеві) - вибір професіоналів. Такі фрeзи вважаються сaмими твердішими та дoвговічними oскільки ефективність тa тeрмін eксплуатації перевищує тeрмін aлмазних та кoрундових фрез. Зaстосовуються для всiх видiв обрoбки мaнікюру та пeдикюру. Вoни нe мaють корoзії тa пiдходять для всiх видiв стeрилізації. Твердосплавні фрези потрібно міняти після 30-35 знять, особливо мікроабразивні. Склад: високоякісна легована (медична) сталь або тверді сплави карбідів вольфраму, титану, хрому.

 

Корундові фрези - використовується для роботи за натуральним нігтем, ідеальний варіант для видалення будь-якого виду кутикули вважаються самі мягші для видалення птеригію на нігтьовій пластині та шкіри бічних валиків.

Силіконові фрези - дані фрези використовують для видалення блиску з нігтьової пластини. Також даний вид фрез можна стерилізувати в сухожарах і автокалавах. Завдяки тому що вони виготовлені з темогостійкого матеріалу вони піддаються термічній обробці.

 

Швидкість роботи буде залежати від якості та стану інструментів якими ви користуєтесь.

 

 

Що означає колір на фрезі?

 

 

Абразивність фрез можна визначити по кольору, який зазначений на фрезері:

 

​​Чорна - найгрубіша насічка. Найчастіше використовується для видалення штучних нігтів.

Зелена - використовується для грубої шкіри.

Синя  - часто використовується в манікюрі, алмазними фрезами можна працювати по шкірі, твердосплава або керамічної фрезою знімати матеріал.

Червона - найпопулярніша фреза. Використовується для обробки шкіри і нігтів.

Жовта - сама м'яка фреза, екстрамалий абразив. Використовується при роботі з тонкими нігтями.

Буває, що на фрезах немає кольорових позначок. Це означає що фреза прирівнюється до синьої насічки.

 

 

Класифікація по формі і діаметрі

 

 

Призначення насадок можна легко визначити по їх формі.

 

Вони бувають таких видів:

 

 • христоподібна;

 • кулястими (борами);

 • спіальна;

 • «Барабанами»;

 • конусоподібними округленими (полірувальними);

 • пряма;

 • циліндр;

 • голка;

 • полум’я;

 • пісочні ковпачки;


 

Прямокутна «барабан» - для роботи з великим об'ємом штучного матеріалу.  Підійде для майстрів з досвідом.

✅ «Кукурудза» пряма або пузата - універсальна і найпопулярніша форма для зняття. Працює по всій поверхні штучного нігтя.

✅ «Конус» і тонкий твердосплав незамінних помічник в моделюванні нігтів, при оппилі в важкодоступних місцях, зони кутикули і апекса, а також під вільним краєм під час корекції.

 

✅ “Голка” - назва дісталась через те, що вона має вигляд голки. Дана фрезу використовують для роботи між шкірою та нігтем та для видалення “птирегія”. Розмір даної фрези не перевищує 2мм. насадкою потрібно працювати дуже акуратно, оскільки робота з кутикулою та шкірою є дуже “ювелірною”.

 

✅ ”Зворотній конус” - використовується найчастіше в педикюрі для видалення мозолів.


 

✅ “Куля або бор” - вона обробляє простір між шкірою і нігтьовою пластиною, використовується для шліфовки та вирівнювання лінії кутикули. Діаметр до 2мм.

 

✅ “Закруглений циліндр” є двох видів: вузький і широкий. За допомогою вузького можна обробити шкіру навколо нігтя, а за за допомогою широкого - обробити бічні валики, зняти верхній шар гелю.

 

✅ “Полум’я” - універсальна форма яку використовують як для домашнього використання так і для професійного. 

 

✅ “Усічений конус” - ідеальний вибір для роботи з грубою шкірою та твердих та нарощених нігтів. 

 

✅ “Пісочні ковпачки”  - використовуються для педикюру, щоб зберегти ідеально гладку шкіру на довгий період часу. Великий вибір дозволяє підібрати певний розмір для різних ділянок обробки - від мозолів і натоптишів. Швидку та якісну роботу з такими фрезами - гарантовано.


Як вибрати фрези для апаратного манікюру

 

 

При виборі фрез ми рекомендуємо звернути увагу на:

 • Де ви будете використовувати дані фрези: для апаратного манікюру чи педикюру, оскільки це буде залежати з якого матеріалу будуть виготовлені фрези та якими характеристиками мають володіти.
 • Обирайте фрези під фрезер який ви використовуєте, оскільки сила оборотів у всіх різна, в середньому від 1500 об/хв і більше і саме від цього буде залежати знос фрез. Переважно якщо для домашнього використання фрези які йдуть в комплекті з фрезером то їх вистачає на довгий період часу.
 • Зверніть увагу при виборі фрезера для манікюру і педикюру в яких контролюється перегрів фрези. 
 • Діаметр фрези. Великі фрези працюють на низьких оборотах, маленькі на високих.
 • На певних видах фрезів є насічка з познакою букви “Т”, це означає, що вона покрита спеціальною речовиною, яка збільшує ріжучу здатність. 
 • Звертайте увагу на маркування, вони описують властивості фрез. 

Артикул фрез складається з 12 цифр. Перші три - діаметр хвостовика (тієї частини фрези, яка затискається в ручці апарату). В манікюрі використовується завжди однаковий хвостовик.

Розглянемо робочу частину фрези 000.000.000

 • Перші три цифри позначають форму фрези

 • Наступні три цифри - це абразивность фрези:

  • Чорна (544) - найгрубіша насічка. Використовуємо її для штучного матеріалу, гель або акрил.

  • Зелена (534) - використовується в роботі з дуже грубою шкірою.
  • Синя (524) - часто використовується в манікюрі, алмазними фрезами можна працювати по шкірі, твердосплава або керамічної фрезою знімати матеріал.
  • Червона (514) - найпопулярніша фреза. Використовується для обробки шкіри і нігтів.
  • Жовта (504) - сама м'яка фреза. Використовується при роботі з тонкими нігтями
 • І останні три цифри - це діаметр найширшої частини фрези

 

Наприклад: 243.524.027

243 - форма фрези (полум'я)

524 - абразивність, і тут вона синя

027-діаметр фрези і тут він 2,7 мм.

 

Як правильно використовувати фрези для манікюру

 

Перед використанням фрез для апаратного манікюру потрібно ознайомитись з інструкцією по роботі фрезера, а також детально вивчити фрезу яку ви плануєте використовувати.

 1. Спочатку потрібно перевірити шкіру навколо нігтя на відсутність пошкоджень і запалень. Якщо Ви помітили рани нариви чи інші недуги порекомендуйте клієнту тимчасово відкласти апаратний манікюр щоб запобігти негативних наслідків. Якщо все добре обробити шкіру рук дезинфікуючим засобом.
 2. ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ. Апаратний манікюр завжди виконується на суху шкіру рук. Якщо ви вже використали засоби для пом’якшення кутикули чи шкіри рук або замочували руки у ванночці для манікюру обов’язково ретельно висушіть руки.
 3. Важливо дотримуватись всіх правил техніки безпеки. Рекомендуємо вибирати низьку швидкість обретання фрез а також тримати ручку під кутом 45 градусів.
 4. Чистку потрібно робити від центру кутикули до краям бокових валиків. Шліфування і полірування нігтьової пластини виконується зверху вниз.
 5. Під час роботи робити невеликі перерви - це допоможе продовжити термін служби фрезера та покращить вашу концентрацію уваги.

 

Важливо: При видаленні гелевого покриття не можна прижимати фрезу до нігтьової пластини. Якщо неправильно натискати фрезою то можна пошкодити нігтьову пластину. Вона призначена тільки для штучного покриття.

 

Застосовувати швидкість 25-35000 оборотів при знятті гелю. При неправильному використанні та встановленні швидкості фреза може пропилити ніготь або буде пекти клієнта.

 

Дотримуйтесь наступних правил:

 

 1. Рухами вниз знімати основну площу

 2. Зліва на право забирати довжину

 3. По діагоналі знімати правий кут нігтя

 4. Перпендикулярно тримати фрезу до бокового валика і кутикули

 5. Справа наліво вирівнювати поверхню.

 

 

Як вставляти фрези в апарат

 

 

Щоб фрезер зберіг цілісність та прослужив вам надовго потрібно дотримуватись усіх правил та інструкцій. Існує три види зажиму: ручний, автоматичний і напівавтоматичний.

Для того щоб зрозуміти який режим у вас, перед користуванням прочитайте характеристики свого фрезера.

Ручний режим - потрібно натиснути кнопку на корпусі і вставити фрезу. Тоді таким способом закрити зажим, знову натиснути на кнопку.

 

При напівавтоматичному режимі - щоб замінити насадку, потрібно повернути ручку, відкрити цанговий зажим, потім вставити фрезу і закрити затискач.

 

Найкращий і найлегший варіант - автоматичний зажим. З ним буде легко працювати і в домашніх умовах. Принцип роботи дуже простий -  поставити фрезу в зажим і ручка автоматично фіксує його в потрібному положенні. Завжди зберігайте фрезер з фрезою або з заглушкою, не можна залишати його пустим, оскільки зажим може закритися і відкрити його самостійно не вийде. В такому  випадку треба буде звертатись до професіонального майстра.

 

 

Як робити апаратний манікюр?

 

 

Важливо перед початком процедури обробити робочу поверхню антисептичним засобом.

 1. Продезінфікувати руки клієнту.

 2. Наступним етапом є видалення кутикули. Важливо акуратно щоб не пошкодити матрікс, легким рухами піднімати, від центральної точки нігтя до краюю

 3. Пазухи бічних валиків. Працювати фрезами потрібно в напрямку росту нігтів, використовуючи бічну частину або ребро фрези.

 4. Легкими рухами шліфувати нігтьові валики щоб видалити ороговілі тканини.

 5. М’якими насадками легко потрібно обробити шкіру рук навколо нігтя.

 6. Насадки для полірування використовуємо для обробки нігтів, поверхні та вільного краю

 7. Та надати нігтю здоровий блиск, усунути всі нерівності за допомогою спеціальних насадок.

 

Якщо ви тільки почали працювати з фрезером і не володієте добре технікою апаратного манікюру не використовуйте максимальну швидкість. Під час процедури насадки і фрези слід тримати під кутом 45 градусів до поверхні. Рухи повинні виконуватись проти напрямку обертання насадок та підбирати правильні насадки для різних процедур.

Тривалість обробки на одному місці не повинна перевищувати більше 3-ох секунд.

Апаратний манікюр не рекомендовано робити: вагітним, люди які мають алергію та при порізах та ранах на руках.

 

 

 

Ржавчина на інструменті

 

 

Чи можна працювати з таким інструментом і як врятувати інструмент від іржі?

 

Будь-які метали при впливі повітря і води дають корозію, яку ми і звикли називати іржею. На інструменті іржа з'являється як правило через неправильність дій при дезінфекції:

 • Занадто агресивний дезинфікуючий засіб або розведений в неправильних пропорціях.

 • Неправильний час витримки в розчині або воді.

 • Не протертий насухо інструмент після промивання від залишків розчину і залишений для просушування з видимими краплями на поверхні.

 • Сплав металу не якісний. І навіть в досить сприятливих умовах інструмент зазнає корозії.

 

Що робити якщо іржа все ж таки проявилась на інструменті.

 

Так як у вашій роботі є ризик контакту з кров’ю - порізами, то перше що ви повинні розуміти: ви не маєте права працювати з інструментом на якому утворилась корозія.

Ржавчина - це правець!

Контакт іржі з кров’ю не допустимий!

Та чи можна врятувати інструмент від корозії?

Можна! 

Якщо все ж таки нова фреза заіржавіла і її дуже шкода викидати тому що вона не відпрацювала ще свої 15-20 манікюрів.

Все дуже просто - є спеціальні засоби для інструментів, які зазнали корозії. Вся інструкція застосування і пропорції розведення вказані на упаковці. Але якщо вам здається що іржа все ж таки не розчинилась, тоді можна використати корундову щітку.

Не забудьте перед очищенням одягнути рукавиці.

 

 

Як стерилізувати фрези для апаратного манікюру

 

 

Обов’язково після кожного клієнта потрібно стерилізувати фрези. адже після кожного апаратного манікюру і педикюру на фрезі залишаються частинки шкіри. Чим більше інструменти залишаються без дезінфекції тим більший ризик назбирати “інфекційний букет”.

 

Стерилізація включає:

 • Очищення фрез від бруду;

 • Дезінфекцію;

 • Очищення перед стерилізацією; 

 • Стерилізацію.

 

Етапи стерилізації фрез:

 

 1. Під водою промити насадки, при цьому використовуючи щітку. Найкраще очищати керамічні насадки латунною щіткою, твердосплавна насадка в важкодоступних місцях забивається гелем та акрилом, то тоді краще очистити їх голкою, силіконові та корундові достатньо сполоснути в звичайному мильному розчині.
 2. Хімічна стерилізація - самий безпечний спосіб. Помістити усі фрези в розчин для замочування інструментів, можна використати  Фамідез Форте або Бланідаз. Важливо перед використанням прочитати інструкцію в яких пропорціях розводити засоби, тому що від цього буде залежити здоров’я клієнта та вигляд інструменту, адже при неправильному змішуванні це може призвезти до корозії. Від моменту відкриття засобу зберігання переважно - 1рік, а розбавленого розчину - 14 днів.
 3. Ще разочищити щіткою та помити проточною водою.
 4. Насухо витерти інструмент, помістити в крафт пакет та стерилізувати в сухожарі, автоклаві, ультразвуковому стерилізаторі.

 

Переваги апаратної стерилізації в тому що при високих температурах вбиваються всі шкідливі бактерії. Також на інструментах можна виставити час та температуру по типу насадок. Важливо врахувати матеріал з яких виготовлені фрези.

 • В сухожарі стерилізація проводиться при температурі 180℃, час 30-120 хвилини.

 • В автоклаві при температурі 130 - 135 С, для того щоб інструмент простерилізувавcя добре потрібно від 15хв. до 40хв.

 І пам'ятайте, що тільки сухожар або автоклав забезпечить повну обробку інструментарію від всіх збудників бактеріальних і грибкових інфекцій!

 

Чому фрези темніють?

 

 

 • Виставлення неправильного температурного режиму:

  • парова - 130-135℃

  • повітряна 180℃ - не менше і не більше

 • Не вимитий інструмент від дез розчину, після того як інструмент проходить стерилізацію осадок розчину темніє на інструментів.

 • Неправильний вибір дезінфікуючого засобу. Якщо він містить хлор або виготовлений на основі перекисю водню то інструменти будуть втрачати вигляд.

І пам’ятайте, при правильному виборі фрез для апаратного манікюру і педикюру, зберіганні та використанні робочий процес буде вам приносити задоволенні за рахунок легкості та швидкості, а потік клієнтів збільшиться в декілька разів.

 

 

Опубліковано:22.09.2020

Поділіться новиною у соцмережах!

img
Товари

Насадка до фрезера ALM-30

40.00 грн.

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card
Часто задаваемые вопросы
 • Какие есть гарантии оригинальности продукции? 🤔

  Мы гарантируем качество и подлинность товаров, готовы предоставить все необходимые документы, подтверждающие оригинальность продукции. 🤗

 • Каким образом будет осуществляться доставка товара? 📦

  Доставка товара осуществляется Новой Почтой или курьером на следующий день после покупки! 🚛 А также Вы можете самостоятельно забрать продукцию из нашего склада!

 • Какие есть скидки? 💰

  Мы предлагаем Вам взаимовыгодное сотрудничество с гибкой системой скидок и лояльными условиями партнерских отношений, а также у нас есть сезонные скидки с интересными предложениями! 👍🏼

 • Как мне определиться с выбором товара? 🤔

  Правильный выбор Вам помогут сделать наши высококвалифицированные продавцы розничных магазинов и online-консультанты call-центра. 📞

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень