Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог
alt

Як вибрати утюжок (випрямляч) для волосся - корисні поради

Як вибрати утюжок (випрямляч) для волосся - корисні поради 

 

Сучасна епоха стилю передбачає зміну іміджу кожного дня. А укладка феном не дозволяє зробити накрутку чи ідеально рівне волосся у стилі Клеопатри. Виникла потребу в інструменті, який би змінював форму волосся - від кучерів до рівного та навпаки. 

І Всесвіт почув прохання перукарів тому перші випрямлячі для волосся з’явились уже у 20 столітті. Зараз налічується  безліч брендів, безліч варіантів та моделей - як кажуть на кожну модель випрямляча є свій покупець. 

Ми розповімо вам на що звертати увагу при купівлі цього інструменту та які основні характеристики мають утюжки для волосся.

 

Який матеріал пластин варто обирати ?

 

Найважливішою частиною випрямляча є матеріал з яких зроблені пластини для вирівнення :

 • металеві (алюміній) - це найперший матеріал, з якого виробляли випрямлячі. Він був найдешевшим для виробництва, проте кілька вирівнювань таким матеріалом викликало безліч питань щодо стану волосся, яке ставало дуже сухим.

 

плюси - через дешевизну матеріалу - найдоступніший в ціні

мінуси - дуже пошкоджував волосся, що в результаті погіршувало  структуру волосся.

 

 • Керамічні - залишаються одними з найпопулярнішим матеріалом, керамічні щипці зберігають рівномірний нагрів пластин та зберігають теплопровідність. Проте кераміка швидко псується і отримує мікротріщини на поверхні.

 

Натискай тут, щоб переглянути: Щипці для вирівнювання волосся BaByliss з керамічним покриттям


 

плюси - середній сегмент ціни, ідеальний нагрів    

 

 мінуси - швидко зношується матеріал, кераміка втрачає свою  еластичність, що призводить до посіченої довжини волосся

 

 • Турмалінові - цей матеріал увійшов у моду з 2006 року, його застосовували у ювелірній сфері. Це покриття, яке гарантує ковзання по волоссю та зберігає внутрішню вологу у середині волосся. Це було революційне покриття для збереження структури волосся. Турмалінове покриття легко очищати від залишків стайлінгу, чого не скажеш про кераміку.

 

плюси - збереження структури волосся та запобігання ламкості 

 

мінуси - дорожчий сегмент у ціні 

 

 • Нанотитан - це один з найновіших покриттів, яке характеризується найміцнішими  властивостями. Нанотитанові утюжки є одними з довговічних у роботі, вони також дуже швидко нагріваються до високих температур

 

плюси - найміцніший матеріал 

 

мінуси -одні з найдорожчих моделей 

 

Одним з найпопулярніших брендів є італійський BABYLISS, який поєднав кераміку турмалін та нанотитан. Кераміка забезпечує рівномірний нагрів, турмалінове покриття дає антистатичний ефект та не пошкоджує волосся, а нанотитанове напилення гарантує надійну міцність. 

Випрямлячі цього бренду є одними з найпопулярніших серед інструментів професійного профілю. 

 

З якою температурою нагріву вибрати випрямлячі?

Розробники кожного бренду роблять моделі спеціально для певних процедур. утюжки оснащені електронним та механічним терморегулятором :

 

 • електронний - дозволяє чітко встановлювати температуру - наприклад 153 градуси - це означає, що пластини нагріваються до такої температури. Ці регулятори ще називають точковими. 

 

 • механічний - на таких терморегуляторах є діапазон температур, які можна обрати.Наприклад - “4” - якщо обрати цю позначку діапазон нагрівання становить від 170-200 градусів. Механічний терморегулятор не дозволяє чітку обрати температуру. 

 

Кожна модель також має різні температурні режими, які коливаються від 115 до 230 градусів. Критерій температурних режимів дозволяє обирати утюжки для домашнього чи професійного користування 

 

 • для домашнього користування - можна обирати від 150 - до 200 градусів 

 

 • для професійного використання - діапазон повинен складати від 115 градусів до 230 .

 

Також на вибір температурного режиму впливає і тип та форма волосся :

 • для товстого та жорстокого, етнічного волосся або дуже кучерявого - можна обирати моделі, терморегулятори яких оснащені 230 градусів 

 • для нормального, фарбованого, середньої густини волосся максимальна температура повинна не перевищувати 170-180 градусів 

 • для тонкого або освітленого волосся до 150 градусів 

 

Які утюжки використовувати для процедур волосся?

 

Утюжки для салонного використання мають бути оснащені спеціальними характеристиками. Зараз у моді різні процедури, які вимагають використання щипців для вирівнення. Серед них - це ламінування, ботокс та кератинове вирівнення. Суть цих процедур полягає у тому, щоб діюча речовина - наприклад кератин потрібно загнати у волосся та закрити його у середині волосини. Цю дію  виконують утюжки, але вони мають мати температуру до 230 градусів. 

Також для процедур варто обирати щипці з турмаліново-титановим покриттям та з наявною іонізацію. 

Що таке іонізація ? - це розпилені іони, які мають негативний заряд для запобігання електризації волосся. При вирівнюванні волосся не виникає так званий ефект магніту.

 

Які характеристики сучасних професійних утюжків для волосся? 

 

Крім вище поданих загальних властивостей у інструментів для вирівнення, є також інші особливості, які спрощують процес вирівнювання. 

 

 • технологія одного вирівнювання - це патент бренду BABYLISS, які розробили ідеальний нагрів кожного міліметру пластини для дного вирівнювання пасма. Не варто проводити утюжком кілька разів по пасму. Це гарантує збереження структури волосся під час використання інструменту

 

 • принцип гавільганіки - це розроблені пластини, які не прилягають один до одного для створення мінімального тиску для волосся. Це забезпечує рівномірне вирівнювання та запобігає переломів волосся.

 

 • автоматичне вимкнення - у цілях безпеки, професійні утюжки оснащені таймером, який автоматично вимикають його після 60 хв безперервної роботи

 

 • іонізація - пластини покриті іонами для створення антистатичного ефекту

 

 • вирівнювання вологого волосся - деякі сучасні моделі оснащені спеціальною системою холодного пару, який дозволяє вирівнювати волосся у вологому стані. Ця система призначена для власниць довгого і густого волосся. Якщо волосся сухе на 80 % такі утюжки можна застосовувати. 

 

Увага !! вологе волосся можна вирівнювати тільки такими моделями. В іншому випадку процедувирівнювання має відбуватись тільки на 100% сухому волоссю. Недотримання рекомендацій призведе до пересушування та випаровування внутрішньої вологи з волосини.

 

 • парові утюжки - це моделі випрямлячів, які мають спеціальний резервуар для дистильованої води. При вирівнюванні виділяється пара і волосся не пошкоджується взагалі. Окрім цього у резервуар можна наливать кератин та вирівнювати волосся, що сприятиме довшій гладкості волосся.

 • ширина пластин - однією з важливих показників є площа пластин, якщо у вас коротке волосся, то можна пластини до 2 см, якщо волосся довге та густе свій вибір варто зупинити на пластинах до 3-4 і більше см

 

 • вирівнювач-плойка  -  це гібридні утюжки, які мають заокруглені пластини зверху, це дозволяє не тільки вирівнювати, але й крутити локони. В залежності від площі пластин залежать і діаметр локонів. 

 

Топ 7  порад для вибору випрямлячів для волосся 

 

 1. Визначіться з типом утюжка - чи він для домашнього чи для професійного користування 

 2. Оберіть форму випрямляча - якщо ви плануєте не тільки вирівнювати але й накручувати пасма тоді вибирайте гібридів 

 3. Якщо у вас плотне волосся зупиняйте свій вибір на щипцях з максимальним нагрівом 

 4. При використанні утюжків не забувайте про термозахист 

 5. Обирайте моделі з найновішими покриттями - це збереже структуру волосся 

 6. Обирайте площину пластин під свою довжину волосся 

 7. Якщо ви користуєтесь стайлінгом - пінками, лаками - вибирайте випрямлячі з турмаліном - їх легко очищати від залишків стайлінгу 

 

Опубліковано:22.12.2020

Поділіться новиною у соцмережах!

img
Товари

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card
Часто задаваемые вопросы
 • Какие есть скидки? 💰

  Мы предлагаем Вам взаимовыгодное сотрудничество с гибкой системой скидок и лояльными условиями партнерских отношений, а также у нас есть сезонные скидки с интересными предложениями! 👍🏼

 • Каким образом будет осуществляться доставка товара? 📦

  Доставка товара осуществляется Новой Почтой или курьером на следующий день после покупки! 🚛 А также Вы можете самостоятельно забрать продукцию из нашего склада!

 • Какие есть гарантии оригинальности продукции? 🤔

  Мы гарантируем качество и подлинность товаров, готовы предоставить все необходимые документы, подтверждающие оригинальность продукции. 🤗

 • Как мне определиться с выбором товара? 🤔

  Правильный выбор Вам помогут сделать наши высококвалифицированные продавцы розничных магазинов и online-консультанты call-центра. 📞

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень