Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог
alt

Як збільшити густоту волосся

 

Шатенки, блондинки, брюнетки, рижі – жінок так багато, але кожна має спільний знаменник-мрію – здорове, блискуче, гладке , еластичне, а головне густе волосся. Сучасні медіа пропонують різні способи досягнення шикарного результату волосся від домашнього народного догляду до професійної косметики від експертів світу. Волосся – це окраса будь-якої жінки та чи знали ви що у блондинок найбільша кількість волосин на голові, проте вони тонші по діаметру ніж у брюнеток, у азіатів волосся плотне та має дещо іншу структуру ніж європеоїдна раса. Тому волосся таке різне і завжди було предметом для дискусій.  

Що таке волосина та з чого вона складається ? 

Волосина людини завжди залишалась таємницею для вивчення, оскільки складаючись з кореня, який глибоко захований в дермі та гіподермі(частини шкіри голови ) і з стержня – видима частина волосся. Волосина немає м’язів , не має больових відчуттів при стрижці, проте вона може змінювати колір протягом життя та  еволюціонувати.

Для того щоб пишатись своїми локонами не достатньо однієї довжини волосся, важливо щоб ваше волосся було густим та товстим. Це може бути зумовлено генетично, фізіологічно за расовою приналежністю, та досягнути штучним шляхом за допомогою професійних косметичних засобів за волосся. 

Корінь волосини складається з цибулини, фолікула, з якого може одночасно рости 2-3 волосини, 1 такий фолікул запрограмований генетично на 25-27 волосин протягом життя. Тому для густоти волосся необхідно застосовувати трихологічні косметичні засоби для шкіри голови, які мають на меті підтримувати тонус кореня. Чим більше активних компонентів збагачують корінь шкіри голови, тим краще він репродукує нову волосину, вона буде рости міцною, товстою та плотною.  


 

ЗАСОБИ ДЛЯ ГУСТОТИ ВОЛОССЯ


 

На питання як збільшити густоту волосся – є кілька цінних порад:

1 ) Засоби проти випадіння;

2) Засоби для заспокоєння чутливої шкіри голови;

3) Засоби для ущільнення волосся та надання об’єму тонкому волоссю.  

 

 1. Засоби проти випадіння.

Волосина проходить цикл розвитку у три фази – анаген, катаген та телоген – фаза активного росту волосся – який триває 3-5 років в залежності від догляду за шкірою голови та волоссям, способу харчування та веденням активного способу життя без стресів  та напруг. У цей період наша волосина в самому активному рості – вона отримує через кровоносні судини усі мікро та макроелементи для свого росту. Волосина має товстий прикореневий діаметр, оточена 7-11 кутикулярним шаром та міцна -еластична по довжині. Катаген – фаза спокою – цей період коли ваш фолікул впадає у «сплячку» - нічого не відбувається з волосиною – вона не випадає проте і не росте. 

І звичайно наступає фаза телогену – фаза випадіння волосся – коли фолікул волосини втрачає тонус, і легко випадає, такий процес триває 60 – 90 днів. Така волосина уже більш тонша не має такої густини. 

Проте не забуваємо що це природній процес волосини. Що відбувається з волоссям, коли людина переносить стрес, недосипання, неактивний спосіб життя – сама фаза активного росту уже така активна, ваше волосся втрачає густину та блиск. 

Сучасна професійна сфера б’юті індустрії догляду за волоссям пропонує на вибір широкий асортимент проти випадіння волосся та стимуляції росту волосся та збільшення його густини. Такі засоби можна розділити на органічні, які використовують у своєму складі органічні натуральні компоненти та засоби які є стимуляторами росту та збільшення густини, оскільки мають у своєму складі прототипи компонентів які є у людини в організмі 

Натуральні компоненти у вигляді розмарину, шавлії, чайного дерева, оливкового масла, проникають через епідермальний шар у корінь волосся та збагачують його омега-3, омега-6, кальцієм, магнієм та іншими мікроелементами фолікулу волосини. Це сприяє збільшенню густини волосся та активному росту.  До таких органічних брендів належить – Fanola, Sinergy, OWAY. Політика цих брендів використовує 100% натуральні компоненти та есенційні олії для стимуляції росту волосся та збільшення густини кожної нової волосини.  

Інший відомий бренд Loreal  обрав інший шлях боротьби з стоншеним волоссям та проблемою алопеції (випадіння) – їхня основна зброя компонент амінексил стемоксидин – який виконує роль прототипу природного компоненту який стимулює фазу росту волосся. Ампули проти випадіння з амінексилом активно діють на шкіру голови та корінь 

Засоби проти випадіння у вигляді ампул чи спреїв не потрібно змивати та варто користуватись повним курсом 30- 40 днів 3 на тиждень. Після такого циклу помітно покращиться стан волосся, воно стане густішим та еластичнішим.  

Такі засоби уже підкріплюють волосся в прикореневій зоні. 

 

   2. Засоби для заспокоєння шкіри голови 

Тепер поговоримо про шкіру голови – для міцного та густого волосся важливо не тільки засоби, які б підтримували правильний тонус кореня але й справляли вплив на мікрофлору шкіри голови (шкірного покриву). Важливо підтримувати правильну мікрофлору шкіри голови. Існує кілька типів шкіри голови – суха, нормальна, схильна до жирності та жирна. 

Кожен тип характеризується певними особливостями і зрозуміло також впливає на стан волосся та його густину. Питань не викликає тільки нормальна шкіра, нас цікавить суха, жирна. 

Що таке суха шкіра голови та яке відношення вона має до густоти волосся. Такий шкіри також є проблемний тому що гідробаланс сухої шкіри порушений. Якщо глянути під трихоскопом така шкіра виглядатиме з мікротріщинами. Волосся тьмяне без блиску та сухе по довжині. Візуально волосся матиме об’єм але густина його бажатиме кращого. Справа в тім що біля кожного кореня є одна потова залоза і сальна залоза, ферменти якої слугують своєрідною змащувальною речовиною і даному випадку вона відсутня і волосся і шкіра позбавлена еластичності. 

Такою ж проблемною є жирна голови – оскільки в цьому випадку виділяється набагато більше секретів шкірного сала ніж потрібно. Це спричиняє закупорення пор шкіри голови і шкіра перестає дихати. Тому необхідно контролювати виділення продуктів сальних залоз.  

Почервоніння, висип та інші неприємні відчуття в шкірі аналогічно позбавляють тонусу корінь. Тому для ефективного росту волосся та густини потрібно дбайливо відноситись до шкіри голови та використовувати засоби, які безпосередньо впливають на корінь волосся. 

Серед таких засобів можна використовувати засоби від Sinergy, Fanola, Loreal, Matrix, Oway   для заспокоєння шкіри голови, шампуні проти жирної шкіри голови, ампули для сухої шкіри. 

  3. Засоби для ущільнення волосся та надання об’єму 

На даний момент у сучасній індустрії краси професійна косметика для волосся пропонує безліч варіантів для ущільнення волосся та збільшення густини. Ви можете навіть у лінійці зустріти серію для збільшення густоти волосся.  

Звичайно, що це тільки косметичний засіб який працює до першого миття.  Проте такі професійні продукти професійні. Розрізняють лінійки для об’єму та лінійки для густини і між ними є певна різниця.  

Для об’єму. Дана серія є у кожній лінійці бренду. У кожну лінійку входить шампунь, кондиціонер маска, спрей або інші третинні продукти.

Шампуні – це найпопулярніші засоби для очищення шкіри голови, оскільки їх активні агенти спрямовані на розщеплення шкірного  жиру шкіри голови. Тому дуже важливо пам’ятати, що шампуні призначені для очищення шкіри голови і ми його підбираємо під тип шкіри. Шампуні для об’єму це особлива категорія шампунів, яка покликана очищати шкіру голови та підсушувати шкіру голови від надмірної секреції сальних залоз. Вони містять у своєму складі компоненти саліцилової кислоти або сірки які регулюють секрецію сальних залоз тим самим дають прикореневий об’єм волосся. Звичайно такий шампунь не тримає об’єм волосся цілий день оскільки сальні залози працюють впродовж цілого дня. 

Кондиціонери та маски для об’єму у своєму складі містять більше зволожуючих та відновлюючих компонентів. Кондиціонери та маски ми будемо застосовувати для довжини волосся.  Візуально волосся виглядає розсипчастим та має форму.  

Третинні продукти у вигляді кремів спреїв для об’єму – це фінішна процедура для волосся яка не потребує змивання. Прикореневий спрей для об’єму має мінімальний стайлінг який добре фіксує форму яку ви хочете та тримається протягом дня. 

 

ЯК ВІДНОВИТИ ГУСТОТУ ВОЛОССЯ

Наступна категорія у нас засоби які збільшують густину волосся завдяки запатентованим технологіям які створюють візуально 3d ефект. L'Oreal Professionnel Serioxyl Thicker Hair Serum. Розробники бренду презентували нову технологію Intra-Cylane яка проникаючи всередину волосини, тобто кортекс і збільшує його еластичність, розширюючи діаметр самої волосини. 

Сироватка від всесвітньо відомого бренду має накопичувальний ефект і через курс 4 місяці користування волосся помітно густіше. 

Ще одним популярним брендом є Matrix який розробив серію для густини на основі молекули Gloogo omega, яка має аналогічну дію на кортекс волосся. 

Для того щоб мати здорове густе та сяюче волосся – потрібно до цього підходити комплексно – використовувати засоби проти випадіння які мають на меті укріпляти фолікули волосся та зміцнювати його; використовувати правильні засоби такі як шампуні та кондиціонери, маски і дуже правильно підібрати під свій тип шкіри, оскільки неправильний вибір призведе до певних наслідків, які можуть погіршити стан волосся.  Дбайте про свою шкіру та волосся – якщо ви вирішили застосувати фарбники чи освітлюючі засоби щоб змінити колір – ваше волосся пережило стрес тому «нагодуйте» його поживними компонентами – ліпідами, оливковою олією, вітамінним комплексом. Після освітлення волосся – обов’язково використовуйте маски – їх можна наносити навіть на шкіру голови для того щоб заспокоїти шкірний покрив від агресивної дії порошків для освітлення. Такі процедури з масками можна проводити тиждень після освітлення волосся поки не відновиться епідермальний шар. 

Застосовуючи різного виду засоби для збільшення густоти – волосся стане помітніше ущільненим, кращим, сяючим, міцним  та здоровим. І звичайно потрібно дбати про своє волосся і внутрішньо – приймаючи вітаміни, вести активний спосіб життя, уникати стресів та напруг адже усе відбувається всередині організму відображається на шкірі та волоссі.

 

Опубліковано:22.09.2020

Поділіться новиною у соцмережах!

img

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card
Часто задаваемые вопросы
 • Какие есть скидки? 💰

  Мы предлагаем Вам взаимовыгодное сотрудничество с гибкой системой скидок и лояльными условиями партнерских отношений, а также у нас есть сезонные скидки с интересными предложениями! 👍🏼

 • Каким образом будет осуществляться доставка товара? 📦

  Доставка товара осуществляется Новой Почтой или курьером на следующий день после покупки! 🚛 А также Вы можете самостоятельно забрать продукцию из нашего склада!

 • Какие есть гарантии оригинальности продукции? 🤔

  Мы гарантируем качество и подлинность товаров, готовы предоставить все необходимые документы, подтверждающие оригинальность продукции. 🤗

 • Как мне определиться с выбором товара? 🤔

  Правильный выбор Вам помогут сделать наши высококвалифицированные продавцы розничных магазинов и online-консультанты call-центра. 📞

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень