Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Група товару

Виробник

об'єм в мілілітрах

мл.

Призначення

Стать

Клас косметики

Колір

Тип живлення

Тип

Використання

Потужність

Тип насадки

Серія

Вид матеріалу для нарощення нігтів

Гелева система

Додатковий ефект

Гіпоалергенно

Область застосування

Гарантія

Ціна

грн.

Результати пошуку 350

Акрил - гель ANVI для нігтів Christal Bright 30мл

Ціна 345.00 грн.

Буклет з палітрою ANVI Professional

Ціна 0.00 грн.

AN-VI Professional

- спеціалізується на виробництві гель-лаків і супутніх засобів для професійного і домашнього використання. Професійна лінія нігтьової естетики AN-VI Professional розроблена завдяки досвіду провідних фахівців Франції із застосуванням новітніх технологій виробництва з використанням сучасної якісної сировини. Така синергія привела до появи кардинально нового продукту, який втілює в собі високу якість, легкість використання, насичену палітру кольорів, широкий асортимент засобів.

Гель-лаки об'єднали в собі кращі переваги за оптимальною консистенції і пігментації рідини, що дозволяє наносити лак тільки в 2 покриття. Гель-лаки прекрасно взаємодіють з іншими основами і закріплювач.

Лінійка закріплювачів представлена ​​в трьох варіаціях - звичайне покриття, оксамитове і покриття без липкого шару. Всі варіанти виготовлені з каучукової сіровіні.Оксамітове покриття має ефект матовості

Серед наших товарів, крім палітри з 155 кольорів гель-лаків високої якості, які представлені в нюдовіх, сяючих, насичених і глибоких відтінках, є і основні засоби: каучукова основа і каучукове верхнє покриття.

Створи свій стиль нашими зусиллями!

Використовуй наш досвід і знання для власного успіху!

Наша місія - не тільки забезпечити наших партнерів і клієнтів якісною продукцією, але поділитися досвідом у створенні бездоганного стилю, в формуванні репутації фахівців високого рівня, і, звичайно, в досягненні поставлених цілей.

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень