Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Група товару

Виробник

об'єм в мілілітрах

мл.

Призначення

Стать

Тип фарби/порошку

Клас косметики

Серія

Додатковий ефект

Наявність АLS, SLS

Призначення засобу для волосся

Тип волосся

Тип шампуня

Тип шкіри голови

Гіпоалергенно

Максимальний час витримки

Мінімальний час витримки

Рівень стійкості

Ціна

грн.

Результати пошуку 379

Антиоранжева маска Fanola No Orange 350 мл

Ціна 307.00 грн.

КАТАЛОГ FANOLA

Ціна 50.00 грн.

Контраст Fanola 'Red Booster R. 66' 100 мл

Ціна 178.00 грн.

Fanola

На тлі одного з найкрасивіших міст світу Венеція вважається одним з найбільших міст мистецтва в Італії та Європі. Це також служить фоном концепції фанол.

У 2005 році, коли косметичні товари і парфумерія поглинули місто, група перукарів вирішила, що їм потрібен новий набір яскравих відтінків, щоб ще більше допомогти у втіленні нюансів живий і гучної енергії міста.

Вони звернулися за допомогою до Pettenon Cosmetics, промисловій групі, що спеціалізується на професійному догляді за волоссям і шкірою. Їх досвід досліджень і розробок для конкретних потреб цього сучасного ринку і розуміння цінностей їх клієнтів дозволили їм вилити свою пристрасть в оригінальний витвір для презентації на ринку. Завзятість і сміливе співпрацю недавно створеної команди підприємців, дослідників, техніків, експертів по волоссю і любителів мистецтва заклали основу нової італійської марки фарби для волосся, створеної спеціально для перукарів перукарями. Інноваційна революція кольору волосся народилася.

Сьогодні бренду вдалося зберегти свою актуальність на сучасному ринку засобів по догляду за волоссям, постійно задаючи питання в рамках національних і міжнародних досліджень, одночасно звертаючись до професіоналів галузі, впливовим особам, стилістам і різноманітності своїх шанувальників, щоб забезпечити підтримку позиціонування свого продукту, яке тепер поширилося по всьому світу. За ним стоять 5 континентів в 64 країнах і понад 5000 зростаючих салонів.

Fanola - це італійська марка, заснована в 2004 році. Марка Fanola найбільш відома завдяки шампуню No Yellow. Цей шампунь легко видаляє жовті відтінки з волосся. Fanola була розроблена перукарями для перукарів. Продукти дуже ефективні і мають хорошу якість.

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень