Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Група товару

Виробник

об'єм в мілілітрах

мл.

Призначення

Стать

Тип фарби/порошку

Клас косметики

Серія

Ціна

грн.
Результати пошуку 450
SALE

10-функційний спрей для сухого волосся Fanola Nutri Care 200 мл

325.00 грн. Ціна 263.00 грн.

SALE

Антиоранжева маска Fanola No Orange 1000 мл

518.00 грн. Ціна 420.00 грн.

SALE

Антиоранжева маска Fanola No Orange 350 мл

325.00 грн. Ціна 263.00 грн.

SALE

Безаміачна крем-фарба для волосся Fanola Oro Therapy №1/0 100 мл

267.00 грн. Ціна 216.00 грн.

SALE

Безаміачна крем-фарба для волосся Fanola Oro Therapy №4/14 Cacao 100 мл

267.00 грн. Ціна 216.00 грн.

SALE

Безаміачна крем-фарба для волосся Fanola Oro Therapy №7/0 Blonde 100 мл

267.00 грн. Ціна 216.00 грн.

SALE

Безаміачна крем-фарба для волосся Fanola Oro Therapy №7/606 100 мл

267.00 грн. Ціна 216.00 грн.

Fanola

На тлі одного з найкрасивіших міст світу Венеція вважається одним з найбільших міст мистецтва в Італії та Європі. Це також служить фоном концепції фанол.

У 2005 році, коли косметичні товари і парфумерія поглинули місто, група перукарів вирішила, що їм потрібен новий набір яскравих відтінків, щоб ще більше допомогти у втіленні нюансів живий і гучної енергії міста.

Вони звернулися за допомогою до Pettenon Cosmetics, промисловій групі, що спеціалізується на професійному догляді за волоссям і шкірою. Їх досвід досліджень і розробок для конкретних потреб цього сучасного ринку і розуміння цінностей їх клієнтів дозволили їм вилити свою пристрасть в оригінальний витвір для презентації на ринку. Завзятість і сміливе співпрацю недавно створеної команди підприємців, дослідників, техніків, експертів по волоссю і любителів мистецтва заклали основу нової італійської марки фарби для волосся, створеної спеціально для перукарів перукарями. Інноваційна революція кольору волосся народилася.

Сьогодні бренду вдалося зберегти свою актуальність на сучасному ринку засобів по догляду за волоссям, постійно задаючи питання в рамках національних і міжнародних досліджень, одночасно звертаючись до професіоналів галузі, впливовим особам, стилістам і різноманітності своїх шанувальників, щоб забезпечити підтримку позиціонування свого продукту, яке тепер поширилося по всьому світу. За ним стоять 5 континентів в 64 країнах і понад 5000 зростаючих салонів.

Fanola - це італійська марка, заснована в 2004 році. Марка Fanola найбільш відома завдяки шампуню No Yellow. Цей шампунь легко видаляє жовті відтінки з волосся. Fanola була розроблена перукарями для перукарів. Продукти дуже ефективні і мають хорошу якість.

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card
Часто задаваемые вопросы
 • Какие есть скидки? 💰

  Мы предлагаем Вам взаимовыгодное сотрудничество с гибкой системой скидок и лояльными условиями партнерских отношений, а также у нас есть сезонные скидки с интересными предложениями! 👍🏼

 • Каким образом будет осуществляться доставка товара? 📦

  Доставка товара осуществляется Новой Почтой или курьером на следующий день после покупки! 🚛 А также Вы можете самостоятельно забрать продукцию из нашего склада!

 • Как мне определиться с выбором товара? 🤔

  Правильный выбор Вам помогут сделать наши высококвалифицированные продавцы розничных магазинов и online-консультанты call-центра. 📞

 • Какие есть гарантии оригинальности продукции? 🤔

  Мы гарантируем качество и подлинность товаров, готовы предоставить все необходимые документы, подтверждающие оригинальность продукции. 🤗

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень