Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Група товару

Виробник

об'єм в мілілітрах

мл.

Призначення

Стать

Тип фарби/порошку

Клас косметики

Серія

Ціна

грн.
Результати пошуку 302

Крем - фарба Matrix Socolor Beauty 508 BC 90 мл

Ціна 210.00 грн.

Крем-фарба Matrix Socolor Beauty 4AA 90 мл

Ціна 210.00 грн.

Крем-фарба Matrix Socolor Beauty 4VA 90 мл

Ціна 210.00 грн.

Крем-фарба Matrix Socolor Beauty 6AA 90 мл

Ціна 210.00 грн.

Крем-фарба Matrix Socolor Beauty 6VA 90 мл

Ціна 210.00 грн.

Matrix є одним з провідних американських професійних брендів в світі. Matrix була заснована в 1980 році американською командою перукарів чоловіка і дружини, Арні і Сайделла Міллера. Міллери хотіли надати перукарям широкий асортимент продукції, яка допоможе їм розвинути свій бізнес і дасть можливість в повній мірі скористатися їх талантом і творчістю.

MATRIX, провідна професійна компанія по догляду за волоссям і фарбування волосся в Сполучених Штатах, є частиною підрозділу професійних продуктів L'Oreal USA.

Matrix була заснована в 1980 році американською командою перукарів чоловіка і дружини, Арні і Сайделла Міллера. До того, як він заснував Matrix, містер Міллер працював перукарем більше 20 років. Містер Міллер вирішив спробувати свої сили в управлінні іншою компанією в 1971 році, коли розробив індивідуально нанесення вії. Він створив фірму Ardell, яка продавала цю продукцію роздрібним продавцям і салонам краси. В результаті Арделл створив і продав продукт для фарбування волосся.

В кінці 1970-х пан Міллер побачив, що роздрібний ринок скорочується, і вирішив продати Ardell в 1980 році, щоб сконцентруватися на створенні Matrix, який продавав би свою продукцію тільки професійним покупцям по догляду за волоссям.

«Я відчував, що для успіху мені потрібно більше зосередитися. Я вибрав професійну мету, тому що знав бізнес і мені подобався більше », - сказав він.

Міллери хотіли надати перукарям широкий асортимент продукції, яка допоможе їм розвинути свій бізнес і дасть можливість в повній мірі скористатися їх талантом і творчістю.

Тепер, через більш ніж два десятиріччя, оригінальні ідеї Міллера і раніше залишаються сильними, і Matrix прагне до розвитку професійного салону, пропонуючи широкий спектр засобів по догляду за волоссям, фарбами та текстуруванням, включаючи: Biolage, Oil Wonders, Total Results, COLORINSIDER, SOCOLOR , Color Sync, Sync Gloss, Logics, LightMaster, V-Light, Vavoom, COLORGRAPHICS, Opti.Collection, Opti.Effects, Opti.Smooth і Style Wave.

Наше бачення:

Створити й об'єднати найбільше і найбільш освічене світове співтовариство перукарів, натхнена виразним натхненням, нескладними продуктами і послугами для всіх. Сильніше разом.

стійкість:

Наша прихильність мінімізації нашого впливу на планету, від наших офісів до салону і повсякденному житті наших споживачів.

Разом ми можемо вплинути. Саме тому ми обіцяємо, що кожна нова випущена формула буде чистіше, кожна упаковка буде оптимізована з переробленого пластику або менш пластичного матеріалу, і кожен раз, коли ми випускаємо товар, ми повинні питати, чи потрібен він нам чи ми можемо його переробити.

У Matrix ми повністю присвячені перукарям. Наша місія - бути брендом, який об'єднує перукарів і витягує з них все краще. Ми віримо, що ми сильніші разом.

Наше бачення полягає в тому, щоб створити і об'єднати найбільше і найбільш освічене світове співтовариство перукарів, натхнена виразним натхненням, нескладними продуктами і послугами для всіх.

Серед наших цінностей:

• Бути доступними для всіх, не обмежена певними людьми, включаючи заявлені обмеження і все, що між ними.

• Спільна робота: робота з перевіреної командою для заохочення нових думок і інновацій

• Автентичні: в голосі і виразі обличчя наші образи і обіцянки чесні і правдиві,

• Нескладно: не просто, але розумно і прямо, легко зрозуміти і застосувати на практиці

• Виразний: ми спокійні і ясно і відкрито показуємо емоції і почуття

• Стійкі: наше зобов'язання полягає в тому, щоб мінімізувати наш вплив на планету від наших офісів до салонів, з якими ми працюємо

На передньому краї салонного освіти компанія Matrix була обрана освітньої командою № 1 в США і навчає тисячі перукарів по всьому світу, забезпечуючи кращу освіту особисто і за допомогою нових технологій, таких як віртуальна реальність і електронне навчання.

Завдяки нашим соціальним медіа-каналах ми надихаємо співтовариство перукарів яскравими візуальними ефектами і технікою колірних емоцій, створеними нашої глобальної командою дизайнерів міжнародних художників-матриць.

У всьому світі ми прагнемо працювати разом для підвищення рівня перукарень та всієї індустрії салонів, від США до Індії. І в кінцевому підсумку привносить животворящу красу в образ наших споживачів.

Бренд пропонує широкий асортимент засобів по догляду за волоссям, фарбам і текстуруванню волосся, включаючи: Total Results, SoColor, Color Sync, Style Link і Opti.Smooth.

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card
Часто задаваемые вопросы
 • Как мне определиться с выбором товара? 🤔

  Правильный выбор Вам помогут сделать наши высококвалифицированные продавцы розничных магазинов и online-консультанты call-центра. 📞

 • Какие есть скидки? 💰

  Мы предлагаем Вам взаимовыгодное сотрудничество с гибкой системой скидок и лояльными условиями партнерских отношений, а также у нас есть сезонные скидки с интересными предложениями! 👍🏼

 • Какие есть гарантии оригинальности продукции? 🤔

  Мы гарантируем качество и подлинность товаров, готовы предоставить все необходимые документы, подтверждающие оригинальность продукции. 🤗

 • Каким образом будет осуществляться доставка товара? 📦

  Доставка товара осуществляется Новой Почтой или курьером на следующий день после покупки! 🚛 А также Вы можете самостоятельно забрать продукцию из нашего склада!

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень