Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Група товару

Виробник

об'єм в мілілітрах

мл.

Призначення

Стать

Тип фарби/порошку

Для створення

Клас косметики

Серія

Додатковий ефект

Наявність АLS, SLS

Призначення засобу для волосся

Тип волосся

Тип шампуня

Тип шкіри голови

Гіпоалергенно

Максимальний час витримки

Мінімальний час витримки

Рівень стійкості

Ціна

грн.

Результати пошуку 315

Ціна 322.00 грн.

Кислотний тонер Matrix SoColor Sync 10PA, 90мл

Ціна 322.00 грн.

Кислотний тонер Matrix SoColor Sync 10PR, 90мл

Ціна 322.00 грн.

Кислотний тонер Matrix SoColor Sync 10PV, 90мл

Ціна 322.00 грн.

Кислотний тонер Matrix SoColor Sync 5A, 90мл

Ціна 322.00 грн.

Кислотний тонер Matrix SoColor Sync 5M, 90мл

Ціна 322.00 грн.

Кислотний тонер Matrix SoColor Sync 5N, 90мл

Ціна 322.00 грн.

Кислотний тонер Matrix SoColor Sync Mocha Brunette, 90мл

Ціна 322.00 грн.

Кислотний тонер Matrix SoColor Sync, 90мл

Ціна 322.00 грн.

Крем - фарба Matrix Socolor Beauty 508 BC 90 мл

Ціна 270.00 грн.

Крем-фарба Matrix Socolor Beauty 4AA 90 мл

Ціна 270.00 грн.

Крем-фарба Matrix Socolor Beauty 4VA 90 мл

Ціна 270.00 грн.

Крем-фарба Matrix Socolor Beauty 6AA 90 мл

Ціна 270.00 грн.

Matrix є одним з провідних американських професійних брендів в світі. Matrix була заснована в 1980 році американською командою перукарів чоловіка і дружини, Арні і Сайделла Міллера. Міллери хотіли надати перукарям широкий асортимент продукції, яка допоможе їм розвинути свій бізнес і дасть можливість в повній мірі скористатися їх талантом і творчістю.

MATRIX, провідна професійна компанія по догляду за волоссям і фарбування волосся в Сполучених Штатах, є частиною підрозділу професійних продуктів L'Oreal USA.

Matrix була заснована в 1980 році американською командою перукарів чоловіка і дружини, Арні і Сайделла Міллера. До того, як він заснував Matrix, містер Міллер працював перукарем більше 20 років. Містер Міллер вирішив спробувати свої сили в управлінні іншою компанією в 1971 році, коли розробив індивідуально нанесення вії. Він створив фірму Ardell, яка продавала цю продукцію роздрібним продавцям і салонам краси. В результаті Арделл створив і продав продукт для фарбування волосся.

В кінці 1970-х пан Міллер побачив, що роздрібний ринок скорочується, і вирішив продати Ardell в 1980 році, щоб сконцентруватися на створенні Matrix, який продавав би свою продукцію тільки професійним покупцям по догляду за волоссям.

«Я відчував, що для успіху мені потрібно більше зосередитися. Я вибрав професійну мету, тому що знав бізнес і мені подобався більше », - сказав він.

Міллери хотіли надати перукарям широкий асортимент продукції, яка допоможе їм розвинути свій бізнес і дасть можливість в повній мірі скористатися їх талантом і творчістю.

Тепер, через більш ніж два десятиріччя, оригінальні ідеї Міллера і раніше залишаються сильними, і Matrix прагне до розвитку професійного салону, пропонуючи широкий спектр засобів по догляду за волоссям, фарбами та текстуруванням, включаючи: Biolage, Oil Wonders, Total Results, COLORINSIDER, SOCOLOR , Color Sync, Sync Gloss, Logics, LightMaster, V-Light, Vavoom, COLORGRAPHICS, Opti.Collection, Opti.Effects, Opti.Smooth і Style Wave.

Наше бачення:

Створити й об'єднати найбільше і найбільш освічене світове співтовариство перукарів, натхнена виразним натхненням, нескладними продуктами і послугами для всіх. Сильніше разом.

стійкість:

Наша прихильність мінімізації нашого впливу на планету, від наших офісів до салону і повсякденному житті наших споживачів.

Разом ми можемо вплинути. Саме тому ми обіцяємо, що кожна нова випущена формула буде чистіше, кожна упаковка буде оптимізована з переробленого пластику або менш пластичного матеріалу, і кожен раз, коли ми випускаємо товар, ми повинні питати, чи потрібен він нам чи ми можемо його переробити.

У Matrix ми повністю присвячені перукарям. Наша місія - бути брендом, який об'єднує перукарів і витягує з них все краще. Ми віримо, що ми сильніші разом.

Наше бачення полягає в тому, щоб створити і об'єднати найбільше і найбільш освічене світове співтовариство перукарів, натхнена виразним натхненням, нескладними продуктами і послугами для всіх.

Серед наших цінностей:

• Бути доступними для всіх, не обмежена певними людьми, включаючи заявлені обмеження і все, що між ними.

• Спільна робота: робота з перевіреної командою для заохочення нових думок і інновацій

• Автентичні: в голосі і виразі обличчя наші образи і обіцянки чесні і правдиві,

• Нескладно: не просто, але розумно і прямо, легко зрозуміти і застосувати на практиці

• Виразний: ми спокійні і ясно і відкрито показуємо емоції і почуття

• Стійкі: наше зобов'язання полягає в тому, щоб мінімізувати наш вплив на планету від наших офісів до салонів, з якими ми працюємо

На передньому краї салонного освіти компанія Matrix була обрана освітньої командою № 1 в США і навчає тисячі перукарів по всьому світу, забезпечуючи кращу освіту особисто і за допомогою нових технологій, таких як віртуальна реальність і електронне навчання.

Завдяки нашим соціальним медіа-каналах ми надихаємо співтовариство перукарів яскравими візуальними ефектами і технікою колірних емоцій, створеними нашої глобальної командою дизайнерів міжнародних художників-матриць.

У всьому світі ми прагнемо працювати разом для підвищення рівня перукарень та всієї індустрії салонів, від США до Індії. І в кінцевому підсумку привносить животворящу красу в образ наших споживачів.

Бренд пропонує широкий асортимент засобів по догляду за волоссям, фарбам і текстуруванню волосся, включаючи: Total Results, SoColor, Color Sync, Style Link і Opti.Smooth.

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень