Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Фарби L'Oreal Professionnel

Ціна

грн.
Результати пошуку 0
result Нічого не знайдено

Cпробуйте змінити параметри пошуку

Отримайте гарний колір від кореня до кінчика за допомогою перманентної фарби для волосся Лореаль професіонал. Знайди наш кращий постійний колір для кожного типу волосся і потреб.

Виберіть правильний бренд, щоб: покрити навіть найвпертіші волосся.

Отримайте ефект загасання, яскраву глибину і розмірність або створіть сміливе ствердження з модними, різкими відтінками.

 

Налаштуйте свій зовнішній вигляд за допомогою фарби для волосся loreal, створених з урахуванням ваших унікальних потреб і стилю. Отримайте якісні результати в салоні з Superior Preference, брендом №1 для домашнього фарбування волосся. Покрийте сіре волосся, одночасно піклуючись про нього, за допомогою Excellence Crème. Поправте своє коріння з допомогою Magic Root Cover Up для одного шампуню і Magic Root Rescue для постійного покриття. Використовуйте сміливий Féria для отримання багатовимірного перманентного кольору або весело проведіть час з нашою лінією Colorista для тимчасового кольору. Наша колекція фарб для волосся створена для вас, тому що ви того варті.

 Купити професійну фарбу для волосся Лореаль можна в нашому інтернет магазині.

 

Лореаль фарби для волосся професійні, адже найбагатший колір заслуговує найбагатшою турботи. Наша формула Excellence Crème забезпечує стійкий колір, який покриває навіть самі вперті сірі і оживляє волосся за допомогою шести тижнів інтенсивних процедур. Наша ексклюзивна система потрійного догляду захищає волосся від ніжного нанесення і рівномірного покриття.

 

1. Перед: Захистіть за допомогою керамічної обробки перед фарбуванням.

2. Під час: поповнюйте кольоровим кремом Pro-Keratine.

3. Після: стан з колагеном.

 

Поліпшити свій зовнішній вигляд можна за допомогою Лореаль, марки №1 для домашнього фарбування волосся. Унікальна рідко-гелева формула забезпечує надзвичайно яскравий колір на термін до восьми тижнів. Виберіть з більш ніж 150 яскравих відтінків кольору, що не викликає вицвітання. Знайдіть свою ідеальну пару і випробуйте перманентний колір волосся.

 

Покращені переваги від марки №1 для домашнього фарбування волосся. Унікальна рідко-гелева формула забезпечує надзвичайно яскравий колір на термін до восьми тижнів. Виберіть з більш ніж 150 відтінків кольору. Знайдіть свою ідеальну пару і випробуйте перманентний колір волосся в кращому вигляді!

 Купити професійну фарбу для волосся Лореаль можна в нашому інтернет магазині.

 

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень