Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Маски Fanola

Ціна

грн.
Результати пошуку 0
result Нічого не знайдено

Cпробуйте змінити параметри пошуку

Fanola

- багата кондиціонуюча маска для волосся, яка не потребує додаткового тонування.

Fanola Mask, ідеальний партнер для шампуню, ідеально підходить для відновлення здоров'я і життєвої сили волосся. Ця маска швидкої дії призначена для додаткового тонування волосся, яке цього потребує, і підходить для знебарвленого, світлих, смугастих або сивого волосся. Ціна fanola маски для волосся відповідає ефекту, який вона вам подарує.

 

Які особливості та переваги Fanola Mask?

Поживна fanola маска для волосся використовується після шампуню для додаткового тонування або через кілька тижнів з шампунем.

Ця маска глибоко кондиціонуюча та має поживні інгредієнти які захистять світле волосся від мідних і жовтих тонів, одночасно усуваючи сухість і пошкодження. Протеїни шовку підсилюють м'якість і блиск, а екстракт виноградного преса зволожує і забезпечує антиоксидантний захист волосся.

 

При кислотному pH 3,3-3,7 Fanola Mask герметизує кутикулу волосся і створює захисну фіолетову плівку на пасмах, яка відхиляє жовті відбиття. Спеціальні фіолетові пігменти допомагають нейтралізувати будь-які залишилися жовті тони для світлого і сивого волосся.

 

Fanola Mask підходить для всіх типів волосся і текстур, і допомагає відновити зволоження і дотик світлих, пошкоджених і сухого волосся. Попелясті тони блондинки захищені та з'ясовані, а жовтий колір — нейтралізований.

 

Коли можна використовувати fanola маску для волосся?

Для волосся з впертими жовтими тонами можна використовувати Fanola No Yellow Mask безпосередньо після шампуню. Він також може бути використаний чергуються тижні - тон з шампунем в один тиждень і з маскою в іншу тиждень.

 

Функції:

Ідеально підходить для сивих, дуже світлих або знебарвленого волосся

Фіолетовий пігмент пом'якшує небажані жовті відтінки на сірих, світлого або смугастого волосся

 

МАСКА:

Маски зі спеціальним фіолетовим пігментом, який нейтралізує небажані жовті відбивання. Робить волосся м'якими, блискучими та шовковистим.

Дія фіолетового пігменту не є інвазивним, скоріше, воно має дуже високий косметичною дією без будь-яких побічних ефектів, навіть якщо шампунь часто використовується. Його кислотний pH герметизує кутикулу і створює захисну фіолетову плівку на волоссі, яка відбиває і відхиляє жовтий відтінок. Це ідеально підходить для кондиціонування дій.

 

Як / Коли: Після миття волосся з шампунем нанесіть на кінчики висушених рушником волосся. Залиште на 3-5 хвилин або до бажаних результатів тонування, потім ретельно промийте. Застосовувати один раз в тиждень або коли жовтий стає видимим.

 

Поспішайте купити fanola маска для волосся в нашому магазині, або ж зробіть замовлення. 

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень