Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Манікюрний інструмент

Результати пошуку 3
SALE

Фарба для аерографа темно-синя

75.00 грн. Ціна 65.00 грн.

SALE

Фарба для аерографа коричнева

75.00 грн. Ціна 65.00 грн.

SALE

Шабер NAIT RZY 10

140.00 грн. Ціна 120.00 грн.

Манікюрний інструмент

Якщо потрібні інструменти для манікюру, то слід залишатись на якісних продуктах, підготовлених із спеціальної сталі, не піддаючись коррозії, механічно пошкоджуючи, негативно впливаючи на температуру. Іменно такі кусачки для нігтів, зручні ножниці для кутикулів, універсальні кусачки манікюрні або лопатки манікюрні, ідеально заточені ножиці манікюрні завжди знайдете у нашому інтернет-магазині.

Луцькі манікюрні інструменти професійного класу від перевірених виробників за вигідним ціном широко представлені в Інтернет-каталозі. Приобрести манікюрні прибори можна як в ергономічних наборах, так і по відділу. Любисті ножиці для нігтів, практичні кусачки для кутикули або кусачки для врослого нігтя, а також кусачки для кожи ви можете вибрати відповідно до ваших побажань, вимог.

Професійні інструменти для манікюри - каков асортимент?

Які інструменти для асортименту манікюри пропонують сьогодні виробники? Використовуючи особливості техніки, за допомогою якої працюватимуть мастери при виконанні уходів для нігтів, арсенал спеціального обладнання нейл-спеціаліст може включати:

· Кусачки для кожі;

· Ножниці для кутикули, кусачки для кутикули;

· Ножниці для нігтів;

· Кусачки для врошего нігтя;

· Лопатки манікюрні (одно-, двосторонні);

· Накожницы кусачки;

· Пілочки;

· Пушери, кюретки;

· Зажими (прищепки) для нігтів;

· Бруски (європемза) для незвичайного манікюру;

· Книжники для нігтів.

Практичне, довговічне, гіпоаллергенне обладнання для манікюру відомих брендів ви можете приобрести, використовуючи наш каталог. Всі манікюрні інструменти, представлені на сайті - це гарантовано якісні вироби, виготовлені у відповідності з санітарно-гігієнічними нормами, а також сучасними тенденціями цвяхів-індустрії.

Як вибрати манікюрний інструмент?

Щоб робота мастера повинна бути знайдена у відкритих приборах, вони будуть забезпечувати максимальний комфорт у процесі обробки нігтів та кожи, а не причину тимчасових клієнтів. Также потрібно вивчити можливість дезінфекції обладнання. Щоб правильно вибрати інструменти для манікюру, зверніть увагу на кілька основних факторів:

· Міцні вироби відносно вражають високі температури. Дане власне важливе значення має антисептична обробка спеціальними препаратами або високими т. Якщо майстер використовує сухий, кусачковий для нігтів, стальні ножиці для кутикули, одно- або двосторонні лопатки манікюрні, функціональні кусачки для кожи, стандартні ножниці манікюрні або кусачки манікюрні повинні відрізнятися придатністю для таких процедур;

· Зручність експлуатації. Кусачки для манікюру, якісні ножиці для нігтів, універсальні кусачки для кожи, а також кусачки для кутикули високого рівня якості не скриптуються, не «заливаються», не потребують більших зусиль під час застосування, не виходять із-за того, що встановлюють мастери або які-небудь дискомфорти;

· Відповідність призначення. Каждій підбирає, що має повну відповідність цим процедурам, тому що приходить. Накожніці кусачки - для срізання лішніх кожних наростів і заусеніць, кусачки для кутикулів, лопатка манікюрная - для звільнення нігтьової пластини від кутикули і т.д .;

· Якість стали, заточки. Якщо ви вибираєте професійні манікюрні інструменти, то такі вироби постійно переробляються з хірургічної або аналогічної за характеристиками сталі. Прибори довго підтримують первинний вигляд, цілісність, вимагають повторної заточки тільки після 2-3-х років інтенсивного застосування.

Удобні для стерилізації кусачки для кожи, якісні ножниці манікюрні, універсальні кусачки для кутикули (ножиці для кутикули), а також кусачки для нігтів ви завжди можете заказати у нас.

Купить маникюрные инструменты с доставкой

Завдяки величезному асортименту відповідних інструментів для манікюру приобрести легко. Відкрийте каталог, вирішіть із продукцією (наборі або окремі позиції), оформляйте замовлення на:

· Кусачки для нігтів (класичні кусачки манікюрні);

· Стальні ножниці для кутикули;

· Ультраостріе кусачки для кожи;

· Лопатки манікюрних різної конструкції;

· Кусачки для кутикули;

· Новітні манікюрні, а також інші необхідні вироби нейл-сервісу.

Якщо будь-які позиції в Інтернет-магазині не знаходяться, дозволяють з нашими менеджерами і уточнюють можливість виконання індивідуального заказу на професійному обладнанні. Купити інструменти для манікюру можна із зручною доставкою по городам України. При заказе оптових партій подають вигідні скидки.

 

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень