Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Окисники, активатори для фарби

Результати пошуку 0
result Нічого не знайдено

Cпробуйте змінити параметри пошуку

Окислювач для волосся

 

Волосся - це переважно кератин, той самий білок, який міститься в шкірі та нігтях. Природний колір волосся залежить від співвідношення та кількості двох інших білків - еумеланіну та феомеланіну. Еумеланін відповідає за коричневі та чорні відтінки волосся, тоді як феомеланін відповідає за золотистий блонд, імбир та рудий відтінок. Відсутність будь-якого типу меланіну призводить до білого / сивого волосся.


 

Натуральні барвники для волосся

Люди фарбують волосся тисячі років, використовуючи рослини та мінерали. Деякі з цих природних агентів містять пігменти (наприклад, хна, шкаралупа чорного волоського горіха), а інші містять природні відбілюючі речовини або викликають реакції, що змінюють колір волосся (наприклад, оцет). Натуральні пігменти, як правило, діють шляхом покриття волосся волосся кольором. Деякі природні барвники містять кілька шампунів, але вони не обов'язково безпечніші або щадніші, ніж сучасні рецептури. За допомогою природних барвників складно отримати стійкі результати, а деякі люди мають алергію на інгредієнти.


 

Що таке окислювач? 

 

Фарбування волосся хімічними барвниками здійснюється двома компонентами: барвником  і окислювачем. Окислювач для волосся діє як активатор і каталізатор. Таким чином, пігмент проникає в волосся і надає йому потрібний колір, а також закріплює його.

 

Активним інгредієнтом в проявнику є перекис водню, який допомагає відкрити ваші кутикули волосся. Обсяг проявника, який ви вибираєте при фарбуванні волосся, буде визначати, наскільки світлим або темним буде ваш колір волосся. Перекис водню - одне з найпоширеніших освітлюючих засобів. Перекис використовується в лужному розчині, який відкриває волосяний вал, щоб перекис могла реагувати з меланіном.

 

Окислювач являє собою кремову емульсію, що містить перекис водню в різних концентраціях. При змішуванні з фарбою утворює однорідну суміш. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір окислювачів і фірм-виробників, ви зможете придбати окислювач для вашого волосся. Однак рекомендуємо проконсультуватися з продавцем при покупці.
 

Які пропорції змішування?

 

При змішуванні окислювачів з різними концентраціями можна отримати проміжні варіанти обсягу вільного кисню в фарбі.

Це дуже зручно при виділенні (починайте з меншого і закінчуйте великим окислювачем). Змішати з відбілюючим продуктом потрібно в співвідношенні 1: 1,5.

 

На що звернути увагу при покупці?

 

Якщо ви вибираєте класичний окислювач, то повинні взяти до уваги стан волосся, фарбоване волосся або натуральне, наявність сивого волосся.

 Рекомендуємо купити окислювач і фарбу одного виробника, використовуючи точні рекомендації, щоб отримати гарантований результат фарбування волосся.

Також рекомендуємо звернути увагу на склад продукту і процентне співвідношення перекису водню. У практиці використовуються окислювачі з відсотковим вмістом перекису водню від 1,5% до 12%. Деякі марки вказують вміст перекису водню не в%, а в кількості вільного кисню, що виділяється в ході хімічної реакції.

 

 Від складу залежить результат фарбування. Чим більше відсоток, тим менш безпечний  вплив фарби на волосся.

 

  • 1,5% Використовується для стійкого тонування, для затемнення раніше знебарвленого волосся.

  •  3% Особливо не впливає, використовується для фарбування волосся в той же самий колір, або на тон вище / нижче натурального.

  • 6%. Дуже добре підходить для фарбування в яскраві, вогненні кольори, добре приховує сивину. Використовується для фарбування на 2 тони вище / нижче натурального.

  •  9%. Приховує сивину, використовується для фарбування на 3 тони вище / нижче натурального.

  •  12%. Високий вміст перекису використовується для кардинальної зміни кольору волосся.

 

  Якщо в складі окислювача присутні захисні компоненти, то він збереже волосся м'якими і гладкими, оберігаючи їх під час процедури освітлення.

Правильний вибір окислювача грає дуже важливу роль в результаті фарбування волосся. Це не тільки майбутній відтінок волосся, але і їх стан після фарбування.


 

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень