Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Порошки для висвітлення волосся Фанола

Марка (бренд)

Тип фарби/порошку

Виробник

об'єм в мілілітрах

мл.

Ціна

грн.
Результати пошуку 5
Fanola
Скинути фільтри

Італійські пудтри для знебарвлення волосся 

Ті, хто розбираються в колорировании і вже навчилися отримувати бажаний результат, ймовірно, знають, що використання професійного барвника для волосся, в порівнянні зі звичайними фарбами з мас-маркету, змінює правила гри. Це особливо вірно, коли мова йде про знебарвлення волосся. 

Що таке освітлююча пудра для волосся? 

Це одна з найпотужніших хімічних речовин, яку можуть використовувати колористи, не кажучи вже про сам перетворюючий ефект. Зворотною стороною роботи освітлювача є те, що неправильне використання може призвести до пошкодження волосся, подразнення шкіри голови і багато чого іншого. І саме тому так важливо вибрати якісний продукт професійного рівня. 

Освітлююча або знебарвлююча пудра - це фактично порошкова знебарвлююча пудра, яка змиває колір з вашого волосся і освітлює їх. Разом з пудрою використовують проявник - це рідкий або кремовий продукт, змішаний з освітлюючим порошком. Він містить перекис водню, який відкриває кутикулу волосини, тому відбілювач проникає більш ефективно. 

Як освітлюється волосся? Знебарвлююча пудра буває: 

  • сильнодіючої з аміаком і водневими окислювачами; 

  • з аміачними добавками; 

  • без аміаку з пероксидними добавками. 

Знебарвлення волосся - це метод хімічного знебарвлення волосся, при якому волосся стає менш яскравими. Далі діє окислювач, який проникає в товщу волосини і розчиняє природний меланін волосся. Чим довше залишити цей засіб в волоссі, тим світлішими стануть пасма. 

Як освітлити волосся порошковим освітлювачем? 

Професійна освітлююча пудра для волосся застосовується в салонах досвідченими колористами. При цьому продукти авторитетних марок прості у використанні і багато жінок успішно застосовують їх самостійно. 

Відбілювання волосся в домашніх умовах: 

  1. Одягти старий одяг і рукавички. 

  2. Розділити волосся на пасма. 

  3. Змішати відбілюючий порошок і проявник. 

  4. Нанести відбілювач на серединну і нижню частину пасом. Нанести суміш на верхні відділи біля коріння волосся. 

  5. Влаштуватися зручніше і чекати чарів. 

  6. Вимити волосся і дати їм висохнути. При бажанні нанести тонер. 

У сучасній індустрії краси постійно відбувається розробка нових засобів, які допоможуть зробити ідеальними шкіру і волосся. Одним з найпопулярніших товарів зараз стала пудра для волосся освітлююча. За допомогою засобу можна фарбувати або навіть знебарвлювати шевелюру. 

Як купити хорошу пудру для освітлення волосся? 

Якісні пудри для волосся містять мінімум агресивних речовин, не мають неприємного запаху і не шкодять волоссю. Такими властивостями володіють професійні освітлюючі пудри для волосся. Купити 100% оригінальний продукт для відбілювання пасм можна в нашому магазині. Ми співпрацюємо з прямими постачальниками з Європи і США, тому ціна освітлюючої пудри для волосся задовольнить навіть найекономнішого покупця. Менеджери проконсультують з питань вибору освітлювача і відправлять вашу покупку в день замовлення.

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень