Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Шапочки для фарбування

Марка (бренд)

Виробник

Ціна

грн.
Результати пошуку 1

Косинки для фарбування 50 шт

Ціна 43.00 грн.

Шапочки одноразові для фарбування волосся

Спростіть мелірування за допомогою шапочки для фарбування волосся. Цей спеціальний аксесуар використовується в салонах для створення відблисків на пасмах. Перфорована шапочка для мелірування виготовлена ​​з поліетилену. Одноразова шапочка або косинка має захисну кромку і захист шиї для запобігання витікання фарби. Види мелірування волосся 

  1. Мелірування волосся, ймовірно, є найбільш часто використовуваним методом фарбування для додавання деякого візуального об'єму  і поліпшення зовнішнього вигляду волосся без повної зміни кольору. Це може бути: 

  2. Традиційне мелірування. Тут застосовується колір, який на один або два відтінки світліше природного основного кольору, щоб додати яскравості локонів. 

  3. Слабке тонування, коли застосовується колір на один-два тони темніше, щоб додати глибину кольору волосся. 

  4. Колорування. Техніка виділення волосся іншим кольором. 

Якою б не була бажана мета, методи мелірування варіюються від найпростіших до дуже складних. Найпростіший спосіб нанесення мелірування на волосся - метод шапочки. 

Навіщо потрібна шапочка для мелірування волосся? 

Метод «шапочки» означає використання пластикового або поліетиленового ковпачка (ковпачка для глазурування або відкидного ковпачка), який щільно прилягає до голови. Тонкі пасма волосся простягаються через ковпачок, при використання точок, відмічених на ковпачку. Кількість використовуваних отворів визначає ступінь виділення. 

Волосся простягаються через отвори за допомогою довгого тонкого інструменту з маленьким гачкуватим кінцем. Інструмент нагадує тонку голку для в'язання гачком, і насправді голку для в'язання гачком можна використовувати в багатьох випадках. Голки бувають різних розмірів, що дозволяє більш точно контролювати кількість зібраних пасм і протягуються через ковпачок волосся. 

На шапочках зазвичай нанесені візерунки, щоб допомогти людям рівномірно розподілити фарбу. Це допомагає уникнути незбалансованих результатів в готовому вигляді. Ці малюнки можуть мати колірне кодування, а шапочка може мати різну кількість отворів, в залежності від бажаного ефекту мелірування. 

Як домогтися кращих результатів 

Незважаючи на те, що шапочка для мелірування в косметології - найпростіший метод нанесення фарби на волосся, все ж є варіант, при яких процес може бути виконаний погано. Кілька порад, які допоможуть максимально ефективно використовувати шапочку для мелірування волосся: 

  1. Метод «шапочки» найкраще підходить для волосся від короткої до середньої довжини, яке зістригали шарами. Більш довге волосся може легше сплутуватися, якщо спробувати протягнути їх тонкими пасмами через шапочку для мелірування. 

  2. Перед одяганням шапочки ретельно розчешіть волосся. Це допоможе уникнути плутанини, що заважає протягування волосся через ковпачок. 

  3. Якщо відмічена груба текстура або схильність до сплутування волосся, використовуйте легкий спрей для розплутування або масло для блиску, щоб змастити волосся перед надягання шапочки або косинки для фарбування на голову. 

  4. Використовуйте найменший інструмент, щоб зібрати кількість пасм, які ви хочете виділити, і простягніть їх через шапку. Важливо, щоб отвори в ковпачку були якомога меншими, щоб вони утворювали надійний комір біля основи пасм волосся, які стирчать крізь пластик ковпачка. Це запобігає просочування кольору, який пізніше наноситься через отвори, на решту волосся. 

  5. Уважно використовуйте візерунок на шапочці, щоб пасма волосся були рівномірно розподілені. Недотримання цього може призвести до нерівномірного нанесення кольору або плямистого виду на готовому результаті. 

Найбільшою перевагою використання шапочки для мелірування волосся є те, що вона допомагає знизити ризик помилки при меліруванні волосся. У багатьох випадках дійсно можна виконувати мелірування самостійно. Після того, як ви протягнули пасма, які хочете пофарбувати, через отвори, інша частина процесу проста. 

Нанесіть фарбу для волосся відповідно до інструкцій на упаковці, тільки стежте за тим, щоб барвник не проникав крізь отвори. Після обробки фарбою можна змити, потім промити шампунем, не знімаючи шапочку, і зняти ковпачок для другого нанесення шампуню і кондиціонера. 

Де можна купити одноразову  косинку для фарбування волосся? 

Виробництво одноразових шапочок і косинок для фарбування волосся - Україна. Купити одноразову шапочку в упаковці з 50 шт., яка спростить мелірування та фарбування, можна в нашому магазині. Одноразові косинки для волосся також доступні в магазині Ріксус за ціною українського виробника в Харкові, Києві, Львові, Одесі та інших містах України. 

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень