Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Витяжки ULKA

Марка (бренд)

Виробник

Гарантія

Ціна

грн.
Результати пошуку 5
ULKA
Скинути фільтри

Мішечок для витяжки

Ціна 134.00 грн.

Мішечок для витяжки багаторазовий Х1 ULKA

Ціна 134.00 грн.

Немає в наявності

Професійна витяжка для майстра манікюру

При відкритті салону манікюру або педикюру в першу чергу слід правильно вибрати пиловловлювач, адже це рішення істотно впливає на здоров'я як клієнтів, так і самих майстрів, а отже, на їхню готовність до роботи.

Причини необхідності витяжки

Легені людини здатні приймати до 20 000 літрів повітря на день. У них губчаста структура з 500 мільйонів альвеол. Альвеоли відповідають за газообмін між навколишнім середовищем і кров'ю. Повітря, що вдихається через ніс, очищується волосками в носі. Це очищення перешкоджає подальшому проникненню в організм більших частинок.

Проблема виникає, коли ми знаходимося в забрудненому місці протягом тривалого періоду часу — днів, тижнів, місяців або навіть років. У таких несприятливих умовах працює майстер манікюру та педикюру, адже тут піднімається багато пилу з нігтів, яка може містити біологічно небезпечні патогени, такі як гриби, віруси і бактерії. Статистика невблаганна: за рік роботи майстра з манікюру в його легені може потрапити до 4 кг нігтьового пилу.

Тому кожен відповідальний стиліст повинен звернути увагу на поглинач пилу і захисну маску, які ефективно зменшують кількість забруднень. Відсутність витяжки може призвести до багатьох негативних наслідків для організму. При тривалому контакті з нігтьовим пилом можуть розвинутися такі захворювання, як пневмоконіоз, бронхіальна астма, шкірна алергія і проблеми зі слизовою оболонкою очей.

Види витяжок для манікюру

На підставі техніки роботи майстер манікюру підбирає підходящу витяжку. Ми розрізняємо мокру і суху техніку. У першому випадку пил зв'язується з рідиною, що запобігає його надмірному поширенню в навколишнє середовище. У рідину додаються дезінфікуючі засоби та ароматизатори.

Друга техніка, тобто суха робота, більш поширена, і ми найчастіше стикаємося з нею при відвідуванні майстра по манікюру. Це простіше і вимагає менших витрат. У разі сухої техніки ви можете купити пристрій для полірування нігтів, тобто фрезер разом з пиловловлювачем. Вибираючи цей вид продукції, слід звертати увагу перш за все на потужність пристрою, кількість обертів і кількість повітря, що поглинається. Найефективніші моделі здатні вловлювати від 85 до 95% пилу.

Пиловловлювачі бувають різних конфігурацій:

1. Найбільш поширеною формою є стаціонарні поглиначі, розташовані на столі стиліста. Вони виконують додаткову роль подушки під руки, дозволяючи виконувати манікюр. Переваги цього типу поглиначів — це, безумовно, низька закупівельна ціна і експлуатаційні витрати. Цей прилад вимагає заміни пилових фільтрів або мішків. Недоліком пристрою є добре чутний звук обертових вентиляторів.

2. Інший варіант — мішок, вбудований у верхню частину столу для манікюрних процедур. І переваги, і недоліки в цьому випадку такі ж, як у стаціонарного поглинача.

3. Цікавий варіант — поглинач з лампою. Пристрій не тільки висвітлює робоче місце, але і всмоктує пил. Його слід розглядати не як автономну одиницю, а як доповнення до стаціонарного поглинача, розташованого на столі або встановленого в стіл. Недоліком пристрою такого типу є мала місткість мішка для пилу.

4. Ідеальним рішенням для великих салонів з декількома манікюрними або педикюрними станціями є оснащення приміщень центральним пиловловлювачем для нігтів. Центральний блок можна розмістити в будь-якому місці кімнати. Пристрій відрізняється високою продуктивністю — може поглинати до 90% забруднюючих речовин і пилу з повітря. Поглинач працює на висоті до 30 см над робочим місцем. Такий пристрій — дороге рішення, але при його експлуатації відсутня необхідність частої заміни мішка для пилу.

Оптимальний варіант витяжки

Звичайно, моделі витяжок, розташованих на столі майстра манікюру, не без причини набули широкого поширення. Вони є найбільш доступним і ефективним варіантом порятунку від нігтьового пилу під час роботи.

Серед подібних пристроїв вигідно виділяється продукт вітчизняного виробництва — витяжка Юлька, а конкретніше модель ULKA X2.

Це суперпотужний, золотий стандарт для всмоктування пилу з нігтів! Пилосос Ulka X2 — один з кращих настільних пилозбірників для нігтів, ідеальний вибір за ціною і якістю. Це універсальний прилад як для досвідчених майстрів, так і для початківців. Інструмент вирізняється високою продуктивністю, довгим терміном служби і дуже низьким рівнем шуму.

Технічні характеристики пристрою:

  • потужність — 40 Вт за 3100 об./хв.;

  • місткість — 344 куб. м;

  • розмір — 30 * 35 * 15 см;

  • рівень шуму — 34 дБ.

Корпус пристрою виконаний з міцного пластику. Пиловловлювач має на основі спеціальні гумові прокладки і оснащений промисловим пилонепроникним відцентровим вентилятором. Термін служби вентилятора — 50 000 годин, що забезпечує майже 6 років безперервної роботи.

Це високопродуктивний прилад, він підійде майстрам манікюру будь-якого стилю. Вентилятор має гумову прокладку, яка не пропускає пил в мішок. Поставляється з 2 сумками.

Де придбати пиловловлювач

У нашому онлайн-магазині є не тільки названа в статті, а й інші моделі фірми Юлька, а також багаторазові мішечки для збору пилу від цього виробника. Ви можете легко зробити замовлення в кілька кліків, а ми зобов'язуємося швидко його доставити.

Читати далі

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень