Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог

Угода користувача

Угода користувача

Компанія RIXUS здійснює продаж товарів через інтернет-магазин за посиланням https://rixus.com.ua
Використовуючи наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з його умовами, а також даєте згоду на збір та обробку персональних даних. Будь ласка, уважно ознайомтеся зі встановленими положеннями перед початком перегляду сторінок сайту.

Політика конфіденційності компанії

Керуючись законом України «Про захист прав споживачів», ми піклуємося про збереження особистої інформації кожного користувача. Відвідувачі інтернет-магазину мають можливість переглядати контент сайту, не повідомляючи своїх персональних даних. Однак ця інформація нам знадобиться безпосередньо в момент надання послуг, пов'язаних з купівлею продукції, для підтвердження замовлення і його доставки. Для того щоб максимально убезпечити користування сайтом, ми подбали про належний рівень захисту інформації, отриманої від користувачів. SSL-шифрування, яке використовує наш сервер, забезпечує більш захищену передачу даних в інтернеті. Такий протокол безпечного з'єднання часто застосовується сайтами, які працюють з електронними грошима, паролями і приватною документацією. Якщо у вас виникнуть запитання щодо конфіденційності, напишіть нам на електронну адресу [email protected] з позначкою в темі листа «Персональні дані».

Яку інформацію ми збираємо і з якою метою її використовуємо?

Особисті дані, які збираються на сайті, стосуються окремої фізичної особи (наприклад, ім'я, адреса, номер телефону, e-mail тощо). Такі відомості надаються користувачем виключно за власним бажанням під час реєстрації, оформлення замовлення, зворотного зв'язку, а також участі в акціях, конкурсах або опитуваннях. Співробітники магазину можуть отримувати і уточнювати дані про покупця у телефонному режимі, водночас розмова може бути записаною. Компанія RIXUS збирає інформацію з метою:

Отримання замовлення
Усі персональні відомості використовуються в ваших інтересах для обробки вхідних запитів і належного надання послуг.
Підтримки зв'язку
У разі виникнення будь-яких пропозицій або важливих змін на сайті співробітники використовують контактні дані, щоб інформувати вас за допомогою мобільного додатку Viber, SMS-повідомлень, електронної поштової розсилки або безпосередньо зателефонувавши.
Оцінки та аналізу роботи сайту
Щоразу, коли ви відвідуєте сайт, ми збираємо дані про візит, включаючи технічну інформацію з вашого пристрою. Процес збору таких даних відбувається за допомогою технології cookies, яка розширює ваші можливості користування інтернетом, зберігаючи індивідуальні пріоритети під час перегляду веб-сторінок. Файли cookies не несуть ніяких загроз для користувача і можуть ним блокуватися з персонального комп'ютера у будь-який момент. Крім того, вони використовуються багатьма компаніями, щоб зробити веб-сайт безпечним, захищеним і зручним.
Збереженість ваших даних

Персональна інформація, яка поступила до нас, не розголошується і не передається третім особам, які не пов'язані з RIXUS. Винятком є лише такі ситуації:

Співпраця з іншими компаніями
У процесі роботи ми звертаємося до агентств і сервісів-партнерів, які виконують послугу доставки замовлень, надають підтримку споживачам, адмініструють промо-кампанії, здійснюють аналіз даних тощо. Наша компанія надає цим третім особам персональну інформацію користувача лише тією мірою, у якій вона є необхідною для виконання їхніх функцій. У цьому разі ми завжди наполягаємо на дотриманні конфіденційності.
На вимогу законодавства
Передача інформації можлива в ситуації виявлення порушень і запобігання шахрайським діям, вирішення проблем безпеки, усунення технічних неполадок. Також ми зобов'язуємося без вашого відома і згоди надавати особисті дані в разі надходження дійсного запиту від державних органів.
Внесення змін у політиці конфіденційності

Ми залишаємо за собою право вносити оновлення та редагування до частини цієї користувальницької угоди в односторонньому порядку без попереднього сповіщення. Усі зміни в документі негайно відображаються на сайті та набирають чинності з моменту публікації. Переглядайте періодично цю сторінку, аби володіти достовірною інформацією про те, як ми захищаємо ваші персональні дані.

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card
Часто задаваемые вопросы
 • Какие есть скидки? 💰

  Мы предлагаем Вам взаимовыгодное сотрудничество с гибкой системой скидок и лояльными условиями партнерских отношений, а также у нас есть сезонные скидки с интересными предложениями! 👍🏼

 • Каким образом будет осуществляться доставка товара? 📦

  Доставка товара осуществляется Новой Почтой или курьером на следующий день после покупки! 🚛 А также Вы можете самостоятельно забрать продукцию из нашего склада!

 • Как мне определиться с выбором товара? 🤔

  Правильный выбор Вам помогут сделать наши высококвалифицированные продавцы розничных магазинов и online-консультанты call-центра. 📞

 • Какие есть гарантии оригинальности продукции? 🤔

  Мы гарантируем качество и подлинность товаров, готовы предоставить все необходимые документы, подтверждающие оригинальность продукции. 🤗

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень