Наложка без комиссии! бусплатная доставка от 700грн !!!
Каталог
Каталог
alt

БЛОНД БЕЗ ЖОВТИЗНИ: ТОП-10 ЗАСОБІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ХОЛОДНОГО ВІДТІНКУ БЛОНДИНОК У ДОМАШНІХ УМОВАХ

Блонд без жовтизни

Відвідування салону стало певним ритуалом краси для сучасних жінок, оскільки фарбування у модні відтінки та ексклюзивні кольори можливе тільки з досвідченим колористом. Насичені карамелізовані шатенки, мідно-золотисті руді та звичайно дорогий холодний з нотками сталі блонд, який так пасує нашим жінкам. 

Процедура для фарбування у блонд одна з найскладніших та найтриваліших, оскільки потребує професійних засобів для освітлення, для нейтралізації так званого фону освітлення та тонування у бажаний відтінок. 

Проте ще складніше цей холодний блонд підтримувати у домашніх умовах, точніше продовжити салонний ефект, оскільки через три-чотири миття від холодного стального відтінку залишається лише спогад. 

У цій статті ми розповімо вам усі правила догляду за блондинками і нейтралізації такого небажаного теплого відтінку. 

Чому блондинки жовтіють? 

У клієнтів салону часто виникає питання – чому блондинки навіть після освітлення всеодно отримують жовтий колір, або пігмент як називають його колористи. Справа в тім, що так закладено природою. Від народження людина може отримати темний колір волосся (еумеланін) та світлий колір волосся (феомеланін). Еумеланін у своїй основі має закладений темно-коричневий -червоний пігмент, саме тому усі шатенки на сонці переливатимуться каштановим відтінком. Зовсім інша ситуація з феомеланініом, який в основі має оранжево-жовтий пігмент, звідси і відповідь на питання. Сучасна колористика (мистецтво фарбування волосся) представляє широкий вибір фарбників, які нейтралізують ці пігменти, проте вони як і будь-яка фарба мають здатність до змивання. Тому холодний блонд вимивається у жовтий пігмент. 

Який колір нейтралізує жовтизну?

Наука колориметрія – наука про кольори, дає розуміння світу відтінків та їх взаємодії. Її вивчають дизайнери, щоб створити чудову гармонію кольору в одязі, візажисти для ідеального мейку під колір очей. Також з нею знайомляться колористи –перукарі для розуміння правильної нейтралізації. У професійній сфері використовують так зване коло Освальде (колірне коло, яке пояснює які кольори нейтралізують один одного, а які доповнюють). 

І так, у природі існують три основні відтінки – синій (холодний), червоний (теплий), та жовтий (теплий).   

При змішуванні цих відтінків ми отримуємо вторинні кольори – синій + жовтий = зелений (холодний, бо холодні кольори завжди нейтралізують теплі), червоний + жовтий = помаранчений (теплий), синій + червоний= фіолетовий (холодний ).   

Таким чином, за колом Освальда холодні відтінки, які стоять навпроти теплих нейтралізують їх. Фіолетовий холодний нейтралізує теплий жовтий. Отже, для нейтралізації та підтримки холодного блонду необхідний фіолетовий пігмент. Якщо клієнт хоче холодний попелястий тоді до фіолетового необхідно додати попелястий відтінок. Саме так працює система кольорів. 

Топ 10 засобів для нейтралізації жовтизни

Бренди розробили спеціальні професійні засоби на основі фіолетового пігменту для нейтралізації теплого жовтого відтінку. Ми представляємо ТОП 10 професійних продуктів, якими можна досягнути ефекту холодного блонду та підтримувати салонне фарбування. Одними з найперших засобів, які б могли швидко та легко нейтралізувати жовтизну – це шампуні. 

Тонуючі шампуні з фіолетовим відтінком для миття волосся. Такі засоби призначені для нейтралізації жовтого пігменту, надають блондинкам чистого натурального кольору. Ці професійні засоби містять фіолетові пігменти концентратори, які при перетворенні в піну очищають шкіру голови та позбавляють волосся від неприємного жовтого кольору. Їх необхідно використовувати 1-2 рази на тиждень для підтримки відтінку. 

Шампунь Sinergy Y5.1 – антижовтий шампунь для нейтралізації жовтизни, має рідку консистенцію, розроблений на основі поліфенолів та чорниці для підтримки кольору. Завдяки його консистенції, шампунь підходить для пористого волосся (тип волосся, яке швидко поглинає вологу та пігменти), не залишає фіолетового відтінку на кінцях волосся. Перевага цього шампуню полягає в тому, що він не пересушує волосся і підходить для тонкого типу. 

Шампунь Fanola NO  YELLOW – ще один представник італійської косметики для волосся. Тонуючий шампунь для нейтралізації жовтизни характеризується густою консистенцією та рекомендований для густого плотного волосся, оскільки на пористому залишає лавандові відтінки. Шампунь не тільки усуває жовтий пігмент, але й надає холодний попелястий відтінок. 

Серія MATRIX BRASS OFF – косметика цього бренду завоювала серця жінок уже давно, шампунь та маска для нейтралізації жовтизни працюють в тандемі, на основі масла льону та чорниці, зволожують та підтримують колір холодного блонду. Шампунь застосовувати на шкіру голови 1-2 рази в тиждень, маску на довжину. Нанести на вологе волосся на 5 хв та нейтралізації та на 10 хв – для підсилення попелястого холодного відтінку.  

Шампунь Loreal blondifier  – популярний продукт для блондинок, хто бажає холодний перламутровий блонд підтримувати після салонного фарбування. Бренд представив цілу серію для блиску та догляду за світлим волоссям. З усієї лінійки тільки шампунь володіє фіолетовим пігментом для нейтралізації теплоти. 

Шампунь Global Keratin з антижовтим ефектом розроблений спеціально для блондинок після процедури кератинування.  Шампунь немає вмісту лаурил сульфат натрію, який вимиває колір та кератин з волосся. Засіб має густу консистенцію та дбайливо діє на волосся. Рекомендуємо використовувати при процедурах кератинування, ламінування та екранування. Час витримки залежить від результату якого ви бажаєте досягнути. 

Тонуючі креми. Крем-коректор від Loreal Color A-OX – це нова інноваційна формула, яка усуває пожовтіння та подовжує холодний колір волосся. крем концентрований та наноситься тільки на довжину. Після миття шампунем, нанести крем, уникаючи зону кореня і залишити на 3-5 хв та змити водою. Якщо не вдалось досягнути бажаного ефекту, то час витримки можна збільшити ще на 10 хв. У склад входить ксилоза для зволоження волосся, комплекс antifade – система синьо-фіолетового пігменту для нейтралізації жовтого кольору. Наносити крем рекомендують 1-2 рази в 7 днів. 

Прямі пігменти. Один з нових видів нейтралізації жовтизни – це прямі пігменти, які можна використовувати по-різному. Їх додають у фарбу, можна використовувати, змішуючи з масками та кондиціонерами , а також ці засоби призначені для самостійного використання. Їхня перевага в тому, що це гелеві системи, які не містять аміаку, вони абсолютно не пересушують волосся і мають широку гаму відтінків, які можна змішувати між собою. Витримка до 20 хв в залежності який відтінок ви бажаєте досягти. 

Бустери. У домашніх умовах для підтримки холодного відтінку можна використовувати спеціальні професійні бустери blondifaer perfector з фіолетовим пігментом. Такі засоби необхідно змішувати з маскою для волосся – 1-2 нажаття на 15 мл маски та нанести на вологе волосся. Час витримки 3-5 хв. 

Тонуючі маски. На полицях професійних магазинів можна знайти тонуючі маски для волосся з уже потрібним пігментом. Такі маски мають підвищений рівень ph і саме завдяки цьому добре проникають у середину волосся. 

Тонуюча маска Fanola Oro Therapy з лавандовим відтінком наноситься на вологе волосся на 10хв. Завдяки густій консистенції маска добре проникає у волосся та нейтралізує жовтизну. Маску від цього бренду краще використовувати на фарбоване волосся, оскільки концентрація фіолетового пігменту невелика. В результаті блонд матиме чистий з легким перламутровим відливом відтінок.

Тонуюча маска від Sinergy byokrome – це напівперманентний продукт, який підходить як і для фарбованого так і для натурального волосся. Також цю маску можна змішувати з маскою для догляду за волоссям для легшого результату. Відтінок, який отримуєте після цієї маски тримається кілька миттів. 

Як правильно мити волосся, щоб зберегти холодний відтінок блонду? 

Окрім використання засобів для підтримки кольору та нейтралізації жовтизни, також варто притримуватись певних правил при митті волосся та догляду за ним. 

Перше правило. Мити волосся при літній температурі води , це не лише зберігає колір волосся, але добре впливає на виділення сальних залоз та нормальному тонусу шкіри. 

Друге правило. Використовуйте засоби з лінійок для захисту фарбованого волосся – шампуні, кондиціонери та маски. Пам’ятайте, що усі серії для відновлення, реконструкції та об’єму максимально швидко вимивають колір з волосся, особливо зі світлого. 

Правило третє. Освітлене волосся пористе, тобто воно потребує засобів з силіконами, які б втримували пігмент у волоссі, тому рекомендовано використовувати олії, масла перед укладкою. Саме ці засоби сприяють збереженню кольору. 

Правило четверте. Якщо ви використовуєте щипці для вирівнення, обов’язково перед укладкою необхідно застосувати термозахист та налаштувати ваш інструмент на нижчі температури. Якщо світле волосся вирівнювати при високих температурах, колір буде випаровуватись та отримає матовість. 

Правило п’яте. При догляді за світлим волоссям, тонуючі засоби необхідно використовувати не більше 1-2 разів на тиждень, оскільки концентрати пігментів робить його сухим. Структура волосся після частого використання стає льонистою та неслухняною.

Правило шосте. Укладку світлого волосся необхідно робити феном на низьких температурах. Найкраще обирати фени з іонізацією для запобігання електризації волосся. також рекомендуємо обирати браші з натуральною або комбінованою щетиною для гладкості кутикули (зовнішнього шару волосся).

Правило сьоме. Після миття волосся, не тримати його занадто довго у рушнику, щоб не впитався колір. Оскільки блонд – це один з найвибагливіших відтінків.

Дорогий холодний блонд – це клопітка робота не тільки майстра-колориста, але й самого клієнта. Оскільки багато чого залежить від професійного догляду у домашніх умовах. При правильному митті та застосуванні професійних косметичних продуктів власниці білокурих локонів можуть бути впевненими у блонді без жовтизни.

 

Опубліковано:14.12.2020

Поділіться новиною у соцмережах!

img
Товари

Контакти

Пн.-Пт. з 10:00 до 18:00

Приєднуйтесь:facebookinsta

Підписка

Працюєм з:

card
Часто задаваемые вопросы
 • Как мне определиться с выбором товара? 🤔

  Правильный выбор Вам помогут сделать наши высококвалифицированные продавцы розничных магазинов и online-консультанты call-центра. 📞

 • Какие есть гарантии оригинальности продукции? 🤔

  Мы гарантируем качество и подлинность товаров, готовы предоставить все необходимые документы, подтверждающие оригинальность продукции. 🤗

 • Какие есть скидки? 💰

  Мы предлагаем Вам взаимовыгодное сотрудничество с гибкой системой скидок и лояльными условиями партнерских отношений, а также у нас есть сезонные скидки с интересными предложениями! 👍🏼

 • Каким образом будет осуществляться доставка товара? 📦

  Доставка товара осуществляется Новой Почтой или курьером на следующий день после покупки! 🚛 А также Вы можете самостоятельно забрать продукцию из нашего склада!

© Всі права захищені © 2017 RIXUS. Центр обслуговування салонів краси та перукарень