
Що потрібно для манікюру гель-лаком
На сьогоднішній день nail-індустрія займає топову позицію в б’юті сфері. Кожна дівчина яка слідкує за станом своїх нігтів використовує покриття гель-лак. Дану процедуру можна освоїти і робити манікюр в домашніх умовах або в салоні краси. Якщо ви тільки починаєте працювати в цій індустрії тоді вам потрібно знати які інструменти для манікюру вам потрібні. Величезний асортимент дозволяє підібрати матеріали для гель-лаку від топових брендів: KODI, ANVI, FOX, LEO, COUTURE COLOURE.
Основні матеріали для гель-лаку:
- Очисник
- Праймер
- Основа
- Гель-лак
- Закріплювач
- Засіб для видалення гель-лаку
Що потрібно для манікюру гель-лаком
Для того щоб манікюр тримався довго та не було відколів та затертостей потрібно дотримуватися правильної технології нанесення гель-лаку:
-
Перед нанесенням гель-лаку зробити обрізний або апаратний манікюр, оскільки матеріал нанесений на кутикулу відшарується. Тут можна використовувати манікюрний інструмент від STALEKS, OLTON або Ерудит. В асортименті брендів є всі необхідні інструменти: ножиці, кусачки та інші інструменти. Або використати фрезер.
-
Зняти блиск бафом по всій поверхні нігтьової пластини, особливу увагу приділяти зоні кутикули та вільному краю. Рекомендовано використовувати бафи абразивністю від 180/240 гріт щоб не пошкодити нігтьову пластину.
-
Обов’язково потрібно обезжирити нігтьову пластину за допомогою Nail Fresher, який наносять на безворсову серветку і добре протерти пластину.
-
Нанести праймер та дати висохнути йому 30 секунд – це посилить агдезію матеріалу з нігтьовою пластиною. Праймери бувають двох видів: кислотні і безкислотні
-
Кислотний праймер використовують в основному перед нарощуванням нігтів гелем або акрилом або в тому випадку коли у клієнта погана агдезія нігтьової пластини. У його склад входить метакрилова кислота - токсична речовина але її концентрація дуже мала, що шкоди практично немає. Якщо у вас тонка нігтьова пластина або пошкоджена - кислотний праймер використовувати не можна!
-
Безкислотний або “Ультрабонд”. На відміну від кислотного він є слабший і більш делікатний. В склад входить етилацетат - гіпоалергенний розчинник. Тому даний праймер найкращий варіант для: слабких, стоншених, чутливих, схильних до розшарування. Оптимальний варіант для домашнього використання
-
-
На нігтьову пластину нанести основу під гель-лак, та просушити в лампі у УФ лампі - 2 хвилини та в LED - лампі – 30-60 cекунд. Основи бувають різних видів: звичайна, на каучуковій основі, для укріплення (з файбер волокном), камуфляжні (використовують для французького манікюру). Обирайте за призначенням.
-
Покрити нігті гель-лаком і просушити в УФ лампі - 2 хвилини або в LED - лампі – 30-60 секунд. Наносити високо пігментовані матеріали необхідно найтоншим шаром, інакше крізь товщину пігменту промені не в змозі пробитися, гель-лак полімеризується нерівномірно і утворятья складки.
-
Гель-лак потрібно закріпити топом для гель-лаку. Він буває таких видів:
- З липким шаром;
- Без липкого шару - найчастіше використовується при нанесенні втирки;
- Матовий - робить покриття оксамитовим.
-
Зняти липкий шар за допомогою Cleanser який надасть манікюру яскравого блиску.
- Нанести невелику кількість олії для кутикули на шкіру та масажними рухами втерти. При постійному використанні масла для кутикули уповільнюється ріст, нігтьова пластина стає міцною та здоровою.
Базова палітра. Must-have для nail-майстра.
Основна палітра кольорів, які можна придбати якщо ви тільки почали працювати в nail-індустрії:
-
Чорний;
-
Білий;
-
3 камуфляжа, краще бази: світлий, темний, середній;
-
4 червоних: яскравий, класика, темно-червоний, червоно-рожевий;
-
5 рожевих: пастель тепла, пастель холодна, рожево-кораловий, рожевий пудровий, рожево-коричневий;
-
2 коричневих: гіркий шоколад, молочний шоколад;
-
3 бордо: червоно-сливовий, червоний винний, марсала;
-
1 синій. Ультрамарин, синьо-чорний, синьо-сірий, синьо-зелений.
-
3 зелених: трав'яний, смарагдовий, хакі;
-
5 бежевих: класика, холодний, теплий, бежево-персиковий, бежево-рожевий;
-
3 фіолетових: бузок, баклажан, фіолетово-рожевий;
-
4 пастельних: жовтий, персик, рожевий, блакитний;
-
Блискітки: різні, в середньому 10 шт.;
-
5 "пудрових": рожеві, блакитні, металік, коричневі, сірі.
Види ламп для манікюру
При виборі засобів та інструментів для манікюру потрібно звернути увагу на виборі лампи. Вони бувають таких видів:
▪️ Ультрафіолетові лампи для манікюру. Працює від UV - променів, просушує всі види гель-лаків, потужність такої лампи в основному 36w та таймер 90 секунд.
▪️ Led -лампи працюють від світлового випромінювання. На відміну від ультрафіолетових ламп вони значно швидше просушують покриття. За розміром компактні на відміну від ультрафіолетових.
▪️Лампи CCFL працюють за допомогою газосвітніх ламп з холодним катодом. (газ, який випромінює світло).
▪️ Гібридні лампи LED i CCFL мають два види лампочок - світлодіодні і газосвітні з холодним катодом. За рахунок того що лампи даного виду випромінюють два види світла вони просушують абсолютно всі види гелів, акрил-гелів та гель-лаків. Потужність даних ламп від 36w і вище.
▪️Нові лампи SUN зовсім недавно з’явились на ринку та їх якість вже оцінили сотні майстрів. Основні переваги такої лампи: швидкість сушіння, полімеризує будь-який матеріал: акрил-гель, гель, гель-лаки усіх брендів. Лампи мають стильних дизайн, лампочки захищені від перегріву, великий вибір моделей які можна підібрати як для домашнього використання так і для професійного.
Якщо ви плануєте використовувати лампу в домашніх умовах і використовувати тільки гель-лак, тоді ідеальним варіантом може бути лампа потужністю від 36w. Також рекомендуємо при виборі гель-лаку звернути увагу на інструкцію де вказано який вид лампи слід обрати і скільки часу займе процес полімеризації. Якщо ви працюєте в сфері краси і у вас багато клієнтів зверніть увагу на лампи SUN потужністю від 48w і вище. Така лампа значно швидше сушить покриття усіх брендів, підходить для гелів та акрил-гелю. Кількість робочих годин SUN від 50000.
Все для покриття нігтів гель-лаком можна придбати у нашому інтернет-магазині.